به مجله اینترنتی یک مرد خوش آمدید. امیدوارم از این سایت لذت ببرید و لحظات خوب و خوشی را سپری کنید..

خرید تردمیل دست دوم خوب یا بد

قیمت تردمیل ارزان, خرید تردمیل خانگی

تردمیل دست دوم یکی از گزینه هایی است که افراد مقتصد و صرفه جو و البته علاقه مند به ورزش به آن فکر می کنند. اما آیا تردمیل کارکرده مزیت های یک محصول نو را دارد؟ تردمیل دست دوم چه مزیت ها و فوایدی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

خرید تردمیل دست دوم خوب یا بد

یک تردمیل دست دوم چگونه ممکن است از یک تردمیل نو هزینه بردارتر باشد؟

خرید یک تردمیل دست دوم یکی از راه های ذخیره پول است. اما این امکان وجود دارد که همسایه شما موقع نقل مکان تردمیل را با قیمت بالایی به شما بفروشد. احتمالاً، شما می توانید که یک تردمیل دست دوم و ارزان و کثیف را در آگهی های محلی پبدا کنید. اما قبل از اینکه دنبال یک تردمیل دست دوم بگردید، چیزهایی باید بدانید که شما را هدایت می کند تا وسیله ای پوچ و بی ارزش نخرید.

معایب استفاده از تردمیل دست دوم چیست؟

درست است با خرید یک تردمیل دست دوم، می توانید مقدار کمی از پول خود را ذخیره کنید. اما چندین عیب بزرگ وجود دارد که خریداران از آن بی اطلاع هستند اگر آنها را نمی دانید بهتر است به جای این که پول خود را ذخیره کنید، آن را درست خرج کنید.

  • ضمانت نامه به خریدار دوم تردمیل تعلق نمی گیرد

برای اکثر برندها، به خریدار دوم ضمانت نامه تعلق نمی گیرد. اگر فروشنده تاکید کند که نگران نباشید، هنوز یک سال از آن استفاده شده و تحت ضمانت نامه است. در این صورت این کار به نظر قانونی می آید. اما آیا این را می دانستید که بیشتر تولید کنندگان، ضمانت نامه را برای صاحب دوم تردمیل قبول نمی کنند؟ لذا اگر تردمیل بشکند باید هزینه گزافی برای تعمیر آن بپردازید.

مارک های تجاری محدودی وجود دارند که برای صاحب تردمیل دست دوم، ضمانت نامه را امضا می کنند، اگرچه یافتن تردمیل برای فروش با مارک تجاری خوب کار آسانی نیست، چراکه افراد پول زیادی برای خرید آن پرداخته اند و دستگاه خود را به راحتی نمی فروشند.

  • از حال و هوای قبلی تردمیل آگاهی ندارید

اگر از یک تردمیل دست دوم استفاده کنید نه تنها از گارانتی محروم هستید بلکه نمی دانید که این دستگاه قبلاً چقدر استفاده شده است. برای مثال ، یک تردمیل می تواند برای یک پیاده روی آرام، برای یک نفر ۳ بار در هفته استفاده شود. یک تردمیل دیگر می تواند برای دوی سنگین توسط دو نفر ۷ بار در هفته استفاده شود.

تردمیل دست دوم فرسودگی بیشتری دارد و ممکن است خیلی زود خراب شود و مشکلات متداول زیادی برای شما بوجود آورد. شما می توانید از فروشنده بپرسید که قبلاً چقدر استفاده شده است، اما اگر قصد آن ها این باشد که تردمیل را به هر نحوی بفروشند ممکن است، جواب صادقانه ای به شما ندهند. راه رفتن بر روی تردمیل راه آسانی برای سرعت بخشیدن به فرسودگی تردمیل نیست.

  • خدمات و هزینه های اضافی دیگر بر عهده خودتان است

زمانی که تردمیل دست دوم را می خرید، تا زمانی که آن را به خانه منتقل می کنید مشغله زیادی خواهید داشت. بهترین راه برای حمل و نقل تردمیل استفاده از واگن یا وانت باربری و چندین افراد قوی برای کمک است حتی با این حساب، حرکت دادن تردمیل کار سختی است. اگر واگن باربری ندارید، باید یکی اجاره کنید که در این صورت هزینه بردار است و دوباره باید همان هزینه ای که تخفیف گرفتید را خرج کنید (البته فروشندگان اینترنتی، حمل و نقل رایگان در اختیارتان قرار می دهند.)

نتیجه گیری

بنابراین اگر هزینه کمتر را کنار بگذاریم، معایب متعددی در خرید یک تردمیل دست دوم وجود دارد. خرید وسایل تناسب دست دوم می تواند کمی به ذخیره مالی کمک کند. اما تنها اگر یک دستگاه خوب و کارنکرده پیدا کنید؛ که البته این مسئله در ایران سخت است. با وجود عمده فروشان اینترنتی تردمیل، که با قیمت کمتر این کالای فیتنس را می فروشند، و حمل و نقل رایگان ارائه می دهند، خرید یک تردمیل نو و با ضمانت نامه را به شما توصیه می کنیم.

خیلی از مردم امنیت و اطمینان خرید تردمیل نو را بر تردمیل دست دوم ترجیح می دهند. منطقی است که یک فرد می خواهد در صورت خرابی یا مواجهه با مشکل در حین استفاده از تردمیل از خدمات پس از فروش و یا ضمانت نامه آن بهره مند شود. بنابراین توصیه ما این است که یک تردمیل نو و دارای برند معتبر خریداری کنید.

خرید تردمیل دست دوم خوب یا بد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *