به مجله اینترنتی یک مرد خوش آمدید. امیدوارم از این سایت لذت ببرید و لحظات خوب و خوشی را سپری کنید..

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا این روزها با بازی هادی حجازی‌فر ادامه دارد و به تازگی بازی گوهر خیراندیش در این مجموعه پایان یافته است.

ساخت سریال زیرخاکی

خبرهایی جدید از ساخت سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا ، سریال جدیدی است که از ۳۰ مرداد مقابل دوربین رفت و این روزها در حال تصویربرداری است.

بازیگران سریال زیرخاکی بعد از بازی در لوکیشن های متعدد به پایگاه هوایی شهید لشگری رسیدند و تصویربرداری این سریال در این پایگاه نظامی ادامه دارد.

پژمان جمشیدی

زیر خاکی از سریال های پربازیگر است که در لوکیشن های مختلف تصویربرداری شد و این روزها بازیگران این سریال در پایگاه هوایی شهید لشگری فرودگاه مهرآباد مقابل دوربین رفتند.

هادی حجازی فر که تجربه همکاری با جلیل سامان رادر سریال نفس گرم دارد در تجربه ای متفاوت بازیگر سریال زیرخاکی شد و با نقشی متفاوت در این سریال مهمان تلویزیون میشود.

ژاله صامتی

بازیگران سریال زیرخاکی عبارتند از:

هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی ، ژاله صامتی، گوهر خیراندیش ، ایرج سنجری، نادر فلاح، اصغر نقی زاده و رایان سرلک در سریال زیرخاکی به ایفای نقش پرداختند.

ژاله صامتی و پژمان جمشیدی

ساخت سریال زیرخاکی به کجا رسید؟!

داستان سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی درباره مردی است که در پی یافتن زیرخاکی است و در این حین درگیر ماجراهایی میشود که داستان کمدی سریال زیرخاکی را شکل میدهد.

بازیگران سریال زیرخاکی

منبع : نمناک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *