یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

ارسال توسط مدیر سایت در مهر - ۲۷ - ۱۳۹۲ ۱,۲۲۷ دیدگاه

چگونه وبلاگ ( و یا سایت ) پر بازدیدی داشته باشیم ؟!!

یکی از مشکلات و ناراحتی های تارنما ها همیشه این است که ما با وجود صرف وقت نسبتا زیاد که بازدید کننده های چندانی ندارند ، یا که اگر دارند نظر چندانی ندارند به عبارت دیگر عزیزان و نویسندگان این تارنماها (سایت ها و وبلاگ ها) نمی دانند از چه راهی نظر مخاطب را جلب کنند . البته با رعایت اصول اخلاقی . یعنی نباید به هر نحوی مخاطب جذب کرد ( و اگر سایت تجاری بود مشتری و خریدار جذب کرد .) مثلا با گفتن تبلیغ دروغ ، خبر دروغ ، مطالب کپی- پیست شده از هر مکان و … چون این کارها شاید به نظر در کوتاه مدت جذب مخاطب کند ، اما در دراز مدت اثر معکوس دارد . 

اما راه کارهایی که به ندرت در اینترنت یافت می شود و از سایت پر مخاطب یک مرد یک زندگی بیشتر بدانید :

 

ارسال نظر برای سایت یا وبلاگ

برای دیگران کامنت بگذارید به وبلاگ دیگران بروید و برایشان کامنت بگزارید اگر شما با مطالعه وبلاگ او برایش کامنتی آگاهانه بگذارید ( نه اینکه بدون مطالعه بگویید وبلاگ زیبایی داری ) او هم به احتمال زیاد خواهد آمد و وبلاگ شما را مطالعه کرده برایتان نظر میگذارد . پس این یک روش موثر برای جمع آوری نظرات دیگران نیز میباشد .

 

انتخاب رنگ

رنگ زمینه ی روشن و رنگ نوشته ی تیره را برگزینید.سعی کنید برای زمینه ی وبلاگتان از رنگ روشن تر(مثلا سفید) و برای رنگ متنهایتان از رنگهای تیره تر استفاده کنید (مثلا مشکی) و این بدلیل آن است که رنگ زمینه ی تیره با رنگ متن سفید بشدت موجب خستگی چشمان میشود(میتوانید خودتان امتحان کنید) و این کاربرانتان را ناراحت خواهد کرد ( البته همیشه استثنا وجود دارند مثل وبلاگهایی که در مورد هک هستند یا وبلاگهایی که موضوعی بسیار غمگین دارند .)

 

تبلیغات

در سایت های معتبر و پربازدید که چند هزار بازدید در روز دارند تبلیغ متنی یا عکس به صورت لوگو انجام دهید. کسی که به عنوان مخاطب آن سایت پر طرفدار وارد می شود به سمت تبلیغ شما نگاهی می اندازد . هرچه تبلیغ جذاب تر و گیرا تر باشد او بیشتر به سمت شما ترغیب می شود . در این روش شما باید دیگران را دعوت به تبادل لینک با خودتون بکنید.مثلا به وبلاگ دیگه ای رفته و در قسمت نظرات بگید که من مایل به تبادل لینک با شما هستم اگر شما هم مایل هستید خبرم کنید.این روش بهترین روش برای افزایش بازدید وبلاگ شمـا میباشد.سعی کنید بیشتر از این روش استفاده کنید .

 

تبادل بنر

در این روش شمـا باید یک بنر برای خود بسازید .پس از اینکه بنر خود را درست کردید و در اینترنت آپلود کردید.با آدرس بنـــر خود میتوانید با دیگران تبادل بنر کنید که این هم مثل تبادل لینک هست ولی اون نوشته ای بود این یکی به صورت عکس .

 

گوگل را دریابید

 احتمال بسیار زیادی وجود دارد که شما جز کسانی باشید که از طریق گوگل به این سایت آمده باشید زیرا گوگل حدود هشتاد درصد از بازدید روزانه چند هزاری این سایت را تامین میکند اما چگونه میشود که برخی وبلاگها روزانه حتی یک بازدید هم از گوگل دریافت نمیکنند ؟ تنها ثبت در گوگل کافی نیست بلکه گوگل بعد از شناخت وبلاگ شما به مسایلی برای توجه میکند که باعث خواهد شد شما را در جایگاه بهتری از نتایج یافت شده قرار دهد از جمله قرار داشتن کلمه ی کلیدی جستجو شده در قسمتهایی مانند آدرس وبلاگ ، عنوان صفحه ،تگهای keywords و description ،متن اصلی ، متن جایگزین عکسها و همچنین تعداد آنها نیز مهم است و شما باید سعی نمایید در وبلاگها دیگر هم با همین کلمات کلیدی به وبلاگ خود لینک دهید هر چه تعداد لینکهایی که در صفحات دیگر به وبلاگ شما داده میشود بیشتر باشد ارزش شما نزد گوگل بیشتر خواهد شد(کلمه ی کلیدی کلمه ای است که کاربران آن را بیشتر جستجو میکنند)

 

وبلاگ یا سایتتان را سبک کنید

 استفاده زیاد از تصاویر و سایر عناصری که وزن وبلاگ شما را افزایش میدهند نه تنها به سود شما نیست بلکه همیشه به ضرر شماست خصوصا اگر برای کسانی وبلاگ نویسی میکنید که در داخل ایران هستند و باید توجه داشته باشید که بیش از ۷۰ درصد ایرانیها از اینترنت دایل آپ مودم استفاده میکنند که به اینترنت ذغالی معروف است و چه بسیار پیش آمده که خود بنده بدلیل طول کشیدن زیاد بارگزاری صفحه ای از دیدن آن منصرف شده ام

 

راههای مختلفی برای ارتباط با خودتان قرار دهید

به کاربران این امکان را بدهید که برایتان نظر بگذارند ، شما را در یاهو اد کنند ، اگر در یاهو آنلاینید همان لحظه با شما چت کنند ، برای شما ایمیل بفرستند ، اگر حتی امکان دارد میتوانید شماره ی تماس تلفنی بگدارید (البته این یکی بستگی به موضوع وبلاگ هم دارد مثلا وبلاگهای مشاوره )  و در کل هر چه ارتباط آنها با شما مستقیم تر باشد به نفع اعتبار وبلاگ شماست دیگر وبلاگها را ارزیابی کنید.

 

نقاط قوت رقیبان

به وبلاگهای دیگر که موضوعشان مانند وبلاگ شماست بروید و ببینید آنها چه نقاط قوت و ضعفی دارند و از این نقاط قوت و ضعف درس بگیرید البته منظور من این نیست که از نقاط قوت آنها تقلید کنید ولی این کار به شما ایده های جدید خواهد داد و نیز احتمال اینکه نقاط ضعف خود را نیز پیدا کنید بسیار زیاد خواهد شد

 

دامنه های عجیب را فراموش کنید
از دامنه ی واقعی برای معرفی خود استفاده کنید پیشنهاد میکنم از دامنه ی رایگان مانند coo.ir – sub.ir – dot.tk – dom.ir – 2ir.ir استفاده نکنید گرچه ممکن است شما بتوانید دامنه های بسیار رندی از این سایتها برای خود به ثبت برسانید ولی این دامنه ها برای شما مشکلاتی ایجاد میکنند که چند مورد از آنها عبارتند از کاهش سرعت لود صفحه ، مشکلات هنگام لینک دادن به خارج از وبلاگ ، از دست دادن بسیاری از اطلاعتات مفید شمارنده ی آمار وبلاگ ، اختلال در ایندکس شدن وبلاگ شما در موتورهای جستجو و …)

 

از جمله های مایوس کننده اجتناب کنید

 چه بسیار در وبلاگها دیده ام که وبلاگ تا فلان مدت دیگر فعالیت نخواهد کرد ، یا من از نوشتن خسته شده ام و جان شما دیگر حسش نیست ، یا اگر نظر ندهید من هم دیگر نمینویسم و بسیاری مطالب دیگر … این جملات بازدیدکنندگان را دلسرد میکند و آنها را از دنبال کردن وبلاگ شما باز میدارد زیرا آنها به دنبال منابع مطمعن هستند که نویسنده اش با عشق و علاقه آن را به آنان تقدیم کرده و هیچ توقعی از آنان ندارد.

سعی کنید وبلاگتان زنده و به روز به نظر برسد

حتی اگر نمیتوانید زود به زود وبلاگتان را آپدیت کنید این امکان وجود دارد که به کاربران تلقین کنید که وبلاگتان کاملا به روز است مثلا میتوانید از کد ساعت و تاریخ استفاده نمایید ، مناسبتهای مختلف را به بازدیدکنندگان تبریک یا تسلیت بگویید ، از جمله های تغییر کننده و یا تصادفی استفاده نمایید و… )

 

پستهــای بیشتر و جالب در وبلاگ خود بگذارید :

همیشه سعی کنید مطالبی که در اینترنت خیلی کمیاب و جدید هستند در وبلاگ خود قرار دهید تا بیننده جذب شود و مطالب مورد نظر خود را در وبلاگ شما جستجو کند و وبلاگ شما تبدیل به وبلاگ مورد علاقه او شود .

 

ایده‌های خود را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب در وبلاگ بگذارید:
معمولا در حین خواندن مقالات و مطالب دیگران ایده‌های جالبی برای نوشتن به نظر شما می‌رسد ولی ممکن است در همان زمان حوصله‌ی نوشتن مطلب را نداشته باشید. اما سعی کنید آن ایده‌ی جالب را برای نوشتن از دست نداده و برای این‌که آن را فراموش نکنید یادداشتش کنید. می‌توانید یک فایل txt یا word را برای ثبت عناوین این ایده‌ها در نظر بگیرید.

یادداشت‌هایتان را مرور کنید تا وبلاگ معتبر و غنی داشته باشید

در پایان روز می‌توانید ایده‌هایتان را مرور کنید . دقت کنید که لازم نیست بقیه‌ی عنوان‌ها را پاک کنید چون ممکن است زمانی دیگر برای نوشتن مطلبی دیگر به کارتان بیاید. در حال مرور ایده‌های نوشته شده‌یتان نکات کلیدی که به نظرتان می‌رسد در مقابل آن یادداشت کنید. هم‌چنین وقتی لیستتان را مرور می‌کنید ممکن است ایده‌های جدیدی برای نوشتن نیز به ذهنتان برسد. آن‌ها را نیز به لیست اضافه کنید.

ایده‌هایتان را پرورش دهید تا نکات تازه در وبلاگ تان بگذارید

هیچ معلوم نیست این پله چه قدر طول خواهد کشید ۱۵-۲۰ دقیقه یا یک هفته. به هر حال هر زمانی که فکرتان برای پرورش دادن مطلب آماده بود این کار را بکنید و در موردش بنویسید. یا مطالب جدیدی را که به نظرتان می‌رسد به مطلب اضافه کنید.

 

وبلاگ خود را مفید و آموزنده نگهدارید

پیش از نگاشتن یک مطلب دقت کنید آن را دقیق و مفید بنویسید وپیش از نشر آن از زاویه های گوناگون آن را کنترل و تصحیح نمایید. چون اعتبار همیشگی وبلاگ شما در خطر است. اگر صحبتی دارید و می خواهید آن را بیان کنید آن را خلاصه کنید و سعی کنید محتوای ان همانند یک سرمقاله باشد.یک وبلاگ موفق باید مدام در حال رشد و اضافه کردن نوشته های جدید باشد. نوشته های جدید باید بصورت خلاقانه نگاشته شوند تا بازدیدکنندگان از خواندن آنها خسته نشده ، و به خواندن مطالب بیشتر تمایل پیدا کنند.

کاربرد مناسب کلمات کلیدی بازدید وبلاگ را بالا می برد

چیز دیگری که در موفقیت شما و بازدید بیشتر وبلاگ تان بسیار مؤثراست به کارگیری مناسب کلمات کلیدی در وبلاگ است. باید تیتر وبلاگ شما شامل کلمات که با موضوع وبلاگ مرتبط است باشد. برای جذب بیشتر بازدیدکننده یک تیتر درشت از موضوع سایت داشته باشید. هر آیتم باید تیتری داشته باشد که محاطبان را جذب کند و در عین حال گول زننده هم نباشد. توجه داشته باشید که تیتر شما نباید بیش از ۱۰ تا ۱۵ حرف داشته باشد.

محتوای وبلاگ خودرا واضح و روشن ارائه نمایید

اگر به دنبال بازدید کنندگان ویژه نیستید و صرفا می خواهید بازدید وبلاگ تان بالا برود یعنی به کیفیت بازدید کننده اهمیت نمی دهید بلکه کمیت برای تان مهم است مطالب وبلاگ خود را طوری ارائه کنید که فهم آن ساده باشد و مراجعین به سادگی مطلب مورد علاقه خود را پیدا کنند و از خواندن و درک راحت و دقیق آن لذت ببرند. به تعبیر دیگر خوانندگان شما اشباع شوند و برای بازدید بعدی وبلاگ شما را نشانه گذاری نمایند.

حتما پشتکار داشت باشید تا وبلاگ پربازدیدی داشته باشید

موفقیت در هیج کاری بدون پشتکار امکان ندارد شما هم اگر می خواهید وبلاگ و سایت معروف و پر بازدیدی داشته باشید از این تکنیک که شاه کلید موفقیت در هرکاری است استفاده نمایید.داشتن یک وبلاگ و سایت موفق و پربازدید ، مستلزم یک سرمایه گذاری بزرگ در حوزه ی زمان می باشد. باید برای نوشتن مطالب جدید و یافتن راههایی برای معرفی وافزایش مخاطب خود ، وقت کافی بگذارید. همینکه مداوم و منظم وبلاگ خودرا آبدیت نمایید گذشته از اینکه برای موتورهای جستجو و بازدید کنندگان بسیارمهم است برای خودشما نیز تجربیات غنی و مفیدی به دست خواهد آمد. نکته دیگر اینکه اگر محتویات وبلاگ شما به طور مداوم به روز شوند موتورهای جستجو هم وبلاگ شما را در دوره های زمانی کوتاهتری کند و کاو می کنند.

هرگز مطلب اشتباه و پر از اغلاط تایپی نگذارید

بازدید کننده اگر یک اشتباه فاحش املایی و تایپی در وبلاگ شما بیبیند نسبت به تسلط شما برمطالب و اعتبار علمی شما بسیار بدبین می شود و ممکن است برای همیشه با شما خدا حافظی نماید.فقط چند لحظه کوتاه لازم دارید تا از اشتباهی که با دستپاچگی نوشته شده است جلوگیری کنید. غلط های املایی را تصحیح کنید تا در ذهن خوانندگان خود اثر منفی ایجاد نکنید. به درستی وصحت محتویات مطلب توجه کنید چون هر چیزی که شما در اینترنت قرار می دهید در اینترنت یافت می شودپس قبل از قرار دادن هر مطلبی در مورد آن خوب فکر کنید.

 

کپی – پیست بدون ذکر منبع وبلاگ را به زمین می زند

وبلاگی که پر از کپی پست بدون ذکر و آدرس منبع است هم خوانندگان و هم موتورهای جستجو را فراری می دهد خودتان پیش خودتان فکر کنید وقتی به یک وبلاگی می روید که صدها مطلب دارد اما هیجکدام مال خودش نیست و منبع را هم لینک نکرده است آیا دیگر به فکر بازدید از آن خواهید افتاد؟ کپی کردن مطلب از منابع اینترنتی کار قشنگی نیست و اثر مطلوبی در مخاطب ایجاد نمی کند. البته معرفی مقالات مفید مرتبط با موضوع کیفیت کار را بالا می برد. و شما به سادگی با قرار دادن یک لینک می توانید این کار را انجام دهید این عمل علاوه بر اینکه کمکی به بازدیدکنندگان است و اثر مثبتی در آنها می گذارد باعث می شود وبلاگ شما از طرف موتور های جستجو در رتبه بهتری قرار گیرد. 

سایت طراحی ( لوگو ، قالب ، بنر و … ) یک مرد یک زندگی روزهای پر امید و سرشار از موفقیت برایتان آرزومند است .

www.1men.ir

کپی برداری بدون ذکر منبع شرعا حرام است.

دسته بندی: دسته‌بندی نشده

۱,۲۲۷ بازتاب

 1. سارا می‌گه:

  کپی برداری بدون ذکر سایت شرعا حرام است ????!

 2. سمانه می‌گه:

  عالی بود، موفق باشید

 3. khanomiii می‌گه:

  عالی بود ممنون.خیلی چیزا ازش یاد گرفتم

 4. زهرا می‌گه:

  سلام اپم!!!!!!!!!!
  بیای خوشحال میشم…..

 5. کریمی می‌گه:

  به نظر من بعضی مطالب خوبند که گفته بشند اما ما گاهی حرفی می زنیم اما خودمان اصلا عمل نمی کنیم و در حد شعار باقی می ماند
  ای کاش زمانی برسد که همه یک رنگ باشند
  تشکرو خسته نباشید

 6. ahoo می‌گه:

  سلام دوست عزیز من اپم
  ________________۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
  _____________۰۰۰________________۰۰۰۰
  _________۰۰۰_________________________۰۰
  _______۰۰_______________________________۰
  _____۰۰________۰۰۰۰۰۰_______۰۰۰۰۰۰________۰
  ___۰۰_____۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰___۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰_____۰۰
  __۰_____۰۰۰۰________________________۰۰۰۰_____۰
  _۰___________________________۰۰۰۰۰۰___________۰
  ۰__________________________۰۰______۰۰__________۰
  ۰___________۰۰۰۰۰۰________۰۰__۰۰۰۰__۰۰_________۰
  ۰________۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰_____۰۰_۰۰۰۰۰۰_۰۰_________۰
  ۰_________________________۰۰_۰۰۰۰۰۰_۰۰_________۰
  ۰_________________________۰۰__۰۰۰۰__۰۰_________۰
  ۰__________________________۰۰______۰۰__________۰
  ۰____________________________۰۰۰۰۰۰____________۰
  _۰_________________________________۰۰_____۰۰__۰
  __۰___________۰۰۰_________________۰__۰___۰__۰
  ___۰____________۰۰۰۰______________۰__۰__۰__۰
  _____۰____________۰۰۰۰۰۰۰_________۰__۰_۰__۰
  _______۰۰_________________________۰___۰___۰۰۰۰۰
  _________۰۰۰_____________________۰۰۰۰۰۰۰___۰__۰
  _____________۰۰۰________________۰_______۰__۰__۰
  ________________۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰_۰۰__۰۰۰۰_۰۰_۰۰
  ممنون میشم نظر بدید

 7. آشنا می‌گه:

  وبلاگ خبری تحلیلی ورزنه سیتی منتظر بازدید و ارائه نظرات شماست.
  در ضمن مدیریت محترم وب در صورت صلاحدید ما رو لینک کنید

 8. راه یخی می‌گه:

  سلام مثل همیشه عالی بود

 9. شاپرک می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  ممنون که به من سر زدید
  خوشحال میشم مطالبتون رو بخونم و استفاده کنم

 10. اسماعیل صیادی می‌گه:

  دستتون درد نکنه عالیه

 11. رضارضایی می‌گه:

  سلام اگه با تبادل لینک موافقی سایت منو با اسم***همخونه***بلینک و به من خبربده که با چه اسمی لینکت کنم ممنون
  http://www.rezaee02.ir/

 12. زویا می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  ممنون که به من سر زدید

 13. فرزانه می‌گه:

  سلام،ممنون که سر زدید. لطفا هزینه طراحی وبلاگ رو هم بگید.

 14. نازگل می‌گه:

  سلام مطالبتون خیلی خوبه بعضی هاشو خوندم عالی بودن بازم بهم سر بزنید خوشحال میشم

 15. وحید می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  ممنون که به من سر زدید وب خوبی دارید مطالب جالبی دارد

 16. ali می‌گه:

  ممنون مطلب مفید و کاملی بود.

 17. مختار می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  ممنون که به من سر زدید

 18. الهام می‌گه:

  از مطالبتون خیلی استفاده کردم ممنون

 19. sepideh می‌گه:

  وقتی دلتنگی به یاد کسی باش که دوستت داره !

  وقتی سکوت کردی یاد کسی باش که محتاج صداته!

  وقتی غمگینی به یاد کسی باش که عاشق خنده هاته!

  وقتی نا امیدی به یاد کسی باش که تنها امیدش تویی …

  ممنون از حضورتون

 20. مجید می‌گه:

  سلام دوست عزیز از نظرتون ممنون سعی می کنم به شما بیشتر سر بزنم

 21. حدیث می‌گه:

  سلام

  ممنون از سایت مفیدتون

 22. لیلا می‌گه:

  وبلاگ خوبی داری، امیدوارم همیشه موفق و بازدیدکننده هات از این هم بیشتر بشه. ممنون که به وب من هم سر زدی.

 23. post می‌گه:

  ur web is good i have read this post but i have heard a better way for improving the number of visitors

 24. لیلا می‌گه:

  وب خوبی داری، امیدوارم همیشه موفق باشی و بازدیدکننده هات هم از این بیشتر بشه. ممنون که به وب من هم سر زدی.

 25. باد می‌گه:

  مطالب خوبی بود ازش بهره بردیم ولی فعلا استفاده نکردم……..

 26. ℳℯ. ℳℯℒℹ می‌گه:

  ممنونم که بهم سر زدی خوشحالم کردید اگه از دست من کاری بر میاد خوشحال میشم

 27. فروز می‌گه:

  سلام
  ممنون خیلی آموزنده بود

 28. جواد می‌گه:

  عالی داری کار میکنی سایتت هم زیباست بهت تبریک میگم

 29. گمنام می‌گه:

  سلام دوست خوبم… ممنون که پیش ما اومدی… وبه خیلی قشنگی داری…

 30. با سلام

  از نظری که نوشتید متشکرم.

  باید عرض کنم زحمتی که برای سایت زیبایتان متحمل می شوید تا خدمت خوبی به جامعه ارائه کنید قابل تقدیر است . سرفراز بمانید

 31. سلام ممنون از اینکه وبم سر زدین.واقعا مطالبتون به دردم خورد

 32. ATEFEH BIEBER می‌گه:

  وب من خوبه همیشه هم نظر داره ولی پس زمینه ی من مشکیو قرمزه همه میگن قالبت خشنگه

 33. مریم می‌گه:

  سلام ممنون از حضور شما

 34. گودرزی می‌گه:

  باعرض سلام وخسته نباشید.موفق و سربلندباشید در تمامی مراحل ان شاالله.

 35. دختر خوب می‌گه:

  ممنون سر زدی.
  مطلب مفیدی بود ممنون

 36. setayesh می‌گه:

  سلام ممنون به وبلاگم سر زدین.
  سایتتون خیلی جالب و فوقالعاده اس تبریک میگم.

 37. مطهره می‌گه:

  سلام وخداقوت ت ت ت
  موفق باشید…

 38. بدون شرح می‌گه:

  آه ، ای عشق تو در جان و تن من جاری

  دلم آن سوی زمان

  با تو آیا دارد

  ــ وعده ی دیداری ؟

  ــ چه شنیدم ؟

  تو چه گفتی ؟

  ــ آری ؟!

 39. مهدی شیرازی می‌گه:

  ممنون راهنماییهاتون خوب و مفید بود

 40. مهد کودک دنیای زیبا می‌گه:

  سلام خوبه

 41. sajjad می‌گه:

  سلام ممنون از لطف شما بازم سر بزنید خوشحال میشم

 42. sammir می‌گه:

  سلام خیلی خوبه خوشم اومد اگه دوست داشتی تبادل لینک کنیم مر۳۰

 43. صادق می‌گه:

  سلام… ممنون که سر زدین…

 44. آزاده می‌گه:

  درد دل هایت را به هیچ کس نگو

  چون یاد میگیرند

  چگونه دلت را به درد بیاورند…!!

 45. امیر آسایش می‌گه:

  ممنونم راه کار های خوبی پیشنهاد کردید.

 46. حسین غلامی می‌گه:

  درود یک مرد بزرگ عزیز لینک شدید.وبسایت جالبی دارید، پیروز و موفق باشید راستی یک مرد شما گناوه ای هستین. بدرود

 47. یه عاشق می‌گه:

  سلام
  اومدم بابت لوگو تشکر کنم
  خیلی خوب بود
  همونی شده که می خواستم
  ممنونم

 48. noob می‌گه:

  وب سایت عالی و پر ترفتاری دارید .خوشحال میشویم تبادل لینک کنیم

 49. Brilliant Lady می‌گه:

  سلام . راستش سایتتون یکم شلوغه ! یعنی نمیدونم مال قالبه که مطالب قاطین .

 50. امیر می‌گه:

  باتشکرازاین که به ماسرزدید

 51. محمدویس می‌گه:

  مرسی جالب بود خیلی خوب بود

 52. ساحل می‌گه:

  سلام ممنون که به من سر زدین.

 53. سلام
  دل کوچکی داریم ولی خدای بزرگ را در آن جا داده ایم.
  با تلاش به هر آنچه می خواهی خواهی رسید چون خدا در دلت است. با سپاس

 54. آرين می‌گه:

  حکایت تلخی ست…

  مانده ام برای تـــــــــ ـــــــــو…

  رفته ای برای دیگـــــــــــــری. . . . .

 55. ارمغان می‌گه:

  مرسی سز زدی چچچچچچچچچچچچچچشم

 56. دختر 72 می‌گه:

  ممنون از حضورتون……..

 57. سلام ممنون که وبم سر زدید حتما آپ بعدی بهتون خبر میدم…….راستی از مطالب وبتون استفاده کردم خیلی خوب بود……..بازم ممنون…

 58. ستایش می‌گه:

  سلام دوستعزیزمرسی که به وبم سرزدی.من اپم

 59. محسن می‌گه:

  با سلام ممنون که سر زدید .

 60. شادی می‌گه:

  مفید بود…ممنونم:)

 61. سلام
  مرسی از حضور گرمتون
  خوشحال میشم بازم بیایید

 62. اکبرخلفاء می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز مطالب آموزنده ای بود متشکرم

  اکبرخلفاء

 63. elham می‌گه:

  سلام. سپاسگذارم که به وبم سر زدید.

 64. melika می‌گه:

  سر زدم خوب بود و مفید خوش حال میشم بازم به من سر بزنید .
  بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

 65. پریسا می‌گه:

  وبت عالی بود خیلی ازش خوشم اومد راستی ممنون که برام نظر گذاشتی

 66. فروه می‌گه:

  سلام خوب بود موفق باشین

 67. سلام:
  از این به وبلاگم سر زدید،بسیار ممنونم.
  وب زیبایی دارید.
  بدرود

 68. رحيمي می‌گه:

  باتشکر از حضورتان

 69. بی خیال غم می‌گه:

  سلام.ممنون از اینکه به وبم سر زدین.وب شما هم خیلی عالیه بازم منتظرم

 70. یونس(بکس بد) می‌گه:

  سلام
  خوب وبت
  ولی این وبلاگ که نیست
  خودت اینو میدونی وبلاگ یک چیزه کلاسیک من در مورد سایت چی بگم بهت؟
  راستی بیکار شدی یه لوگو هم برای ما طراحی کن
  داد ایشالله دیدار بعدی موفق باشی
  این مرد متاهل بدونه یه دادشی مثل من داذه

 71. نازنین می‌گه:

  سلام گفتی اگه اپ کردی بم خبر بده من زیاد اپ کردم اما فک نکنم ب درد شما بخوره من تازه وب زدم و نمیدونم چطور باید بنر درست کنم؟
  اگ میشه توضیح بدین مرسی
  راستی بنر همون لگوی خودمونه؟

 72. نازنین می‌گه:

  ببخشید میپرسم شما چند سالتونه؟
  البت اگ دوسدارین بگین
  ببخشدا اقای نمدونم چیچی اگ میگین برای جذب کاربر برای وب باید با مطالعه ی چیز میزا نظر بذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پ براچی خودتون مطالب وبمو مطالعه نکردین اما نظر گذاشتین شعر نوشتین

  • سینا می‌گه:

   سلام ممنون از نظرتان. امازود قضاوت نکنید! در ضمن من مدتیست در نظرهام از شعر استفاده نمیکنم از جمله اگر خدا آرزویی در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است. استفاده میکنم. گویا شما نظر شخص دیگری را به مااشتباه گرفتید.

 73. fereshte می‌گه:

  خیلی ممنون از شما. خیلی خوش حال شدم

 74. نازنین می‌گه:

  شما پاسخ ب نظر نمیدین؟

 75. SaYeh می‌گه:

  salam mamnoon az hozore hamishegiye shoma man harroz ap mikonam khoshhal misham sar bezanid baese eftekhare sepas az shoma.

 76. سامان می‌گه:

  chashm hatman mamnon sar zadin :X
  va nazr dadin nazar tablighati nadadin

 77. دلسا می‌گه:

  سلام ممنون به وبم سر زدی

  سایت جالب و خوبی دارین خوشحال میشم بازم بهم سر بزنین

 78. مبهم می‌گه:

  سلامممممممم.خوب هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مرسی که بهم سر زدید.
  بازم بهم سر بزنید خوشحال میشم.
  آپم و منتظره نظر شما.
  یا حق!

 79. مرتضی می‌گه:

  سلام ./.. چشم حتما خبرتون میکنم.

 80. سلام
  وب زیبایی دارید

  مرررسی

  گاهی …

  یواشکی خواب تو را می بینم …

  یواشکی نگاهت میکنم …

  صدایت میکنم …

  بین خودمان باشد …

  اما من …

  هنوز تو را …

  یواشکی دوست دارم

 81. خاک پای مهدی می‌گه:

  سلام مرسی بهم سر زدین من خیلی بازدید کننده ندارم شماهم لطف کردین اومدین

 82. نفیسه می‌گه:

  ممنون سر زدید. گفتید در صورت پست جدید گذاشتن خبرتون کنم. من فعلا دارم مرتبا پست میذارم. دوست داشتید تشریف بیارید.

 83. یک ی لیاقت می‌گه:

  سلام عزیز,من وبم رو همیشه اپ میکنم
  در ضمن شمارو لینک کردم چون مطالبتون فوق الاده هستن

 84. mohsen می‌گه:

  سلام ممنون از راهنمایت ما هم سعی میکنیم رعایت کنیم عید رو تبریک میگم روز های خوبی داشته باشی

 85. ناشناس می‌گه:

  سلام ممنون از راهنمایت ما هم سعی میکنیم رعایت کنیم عید رو تبریک میگم روز های خوبی داشته باشی

 86. سربازان ولایت دزفول می‌گه:

  سلام ممنون که به من سرزدی خوشحال میشم با شما تبادل لینک داشته باشم،اگه دوست داشتی بهم خبر ی بده خوشحال میشم مرسی

 87. sookot می‌گه:

  سلام خسته نباشی مطالبت خوب بودممنون بای

 88. علی می‌گه:

  سلام دوست عزیز من اومدم مرسی از اینکه به منم سر زدید

 89. صغرا می‌گه:

  سلام وبلاگت خوبه فقط اگه میشه شماهم مثل بقیه وبلاگ درست کنین من هرچی تووبلاگ میزارم منبعش روهم ذکرمیکنم اگه منبع داشته باشه اگرم نداشته باشه مینویسم ندارد

 90. بیتا می‌گه:

  سلام عزیز ممنون از نظرت واقعا عالیه

 91. ماري می‌گه:

  سلام.
  ممنون که به وبم سرزدی.
  بازم بیا.
  مرسی.

 92. فرشته می‌گه:

  ممنون از حضورتون…

 93. سپيده می‌گه:

  من مشکلم اصلا وبلاگ خودم نیست وبلاگ بابام که واسش ساختم میترسم بره تو وبلاگش نظر نباشه بعد دلش بشکنه چرا هیچ کس توش نیست واقعا خودمم استرس دارم دوست دارم دلش نشکنه

 94. S@h@r می‌گه:

  وب بسیار جذابی دارین…..
  واقعا مطالب خوبیه..موفق باشین…
  راستی لینک هم میکنین؟؟

 95. ممنون که به وبلاگم سر زدی بازم منتظرتونم

 96. مژگان می‌گه:

  مردانگی آنجاست …
  جایی که پسر بچه ای هنگام بازی برای اینکه دوست فقیرش خوراکی هایش را بخورد ، نقش فروشنده را بازی کرد !

 97. zahra می‌گه:

  سلامــــتی اونـــی که نـــمیشناستــتــــــ اما
  نـــوشته هاتـــو میــــخونه تا از درونـــــت باخبــــرشه
  زیـــــرش نظرش رو می نویسه
  نــــــه برای اینــــــکه خوشش اومده
  واسه اینــــــکه بهـــــت بفــــهمونه تنـــــــــها نــــیـــستی!

 98. myillusions می‌گه:

  درود بر شما و سپاس از حضورتون:)

 99. amir می‌گه:

  سایت جالبی داری موفق باشی

 100. mohsen می‌گه:

  fadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

 101. یه دوست می‌گه:

  سلام وبلاگ اموزنده ای داری ممنون که بهم سرزدی بازم بیا

 102. علیرضا می‌گه:

  با سلام ممنون از اینکه پیشم اومدی
  مطلباتون خیلی خوب بود مخصوصا جلب نظر دیگران برا مخاطب بیشتر
  امیدوارم موفق باشید
  بازم بهم سر بزن

 103. hani می‌گه:

  دوست گلم ممنون ک ب وبم سرزده بودی
  وبت خعلی پرمخاطب و جذابه.تبریک میگم بهت!!!

 104. mohade3 می‌گه:

  سلام.
  خوشحال شدم که به وبم سر زدی.
  با تبادل لینک موافقی؟
  بخبر… D:

 105. سعیده می‌گه:

  سلام دوست خوب من. من چندین بار به وبتون سر زدم .اما نظر نذاشته بودم. ممنونم از شما هم که به وب من سر میزنید…

 106. آقا ارشیا می‌گه:

  مرسی بابت حضورت

  سایتت خیلی بدردم خورد

 107. mahdimosavi می‌گه:

  سلام وبسایت فوق العاده ای دارین امیدوارم موفق باشید

 108. يه نفر می‌گه:

  خیلی ممنونم واقعا اموزنده بود اگه باتبادل لینک موافق بودین خبرم کنین

 109. علي جعفري می‌گه:

  با سلام

  وبسایتت خیلی خیلی عالیه

 110. شمایل می‌گه:

  سلام وبتون قشنگه ودمتون گرم
  موفق باشید

 111. ثنا می‌گه:

  سلام. ممنون که سر زدید.لطف کردید.باز هم منتظر شما هستم.

 112. طرازنده می‌گه:

  سلام دوست عزیز مطلب آموزنده ای بود

 113. سلام.. مطالب مفید بود. من هم خوشحال میشم شما همیشه به سایتم سر بزنید. درسته حقوقیه ولی من سعی کردم یه سایت مفید و جذاب برای همه افراد باشه.
  حتما مطالب سایتم رو بخونید. پرونده های کیفری جالبی بررسی میشه.

 114. تنهایی می‌گه:

  سلام.از مطالب مفیدتون بسیارلذت بردم.متشکر از شما.

 115. faranak می‌گه:

  خیلی خیلی ممنون که به وب من(دنیای من)سرزدی……وبلاگ شما عالیه دوست عزیزسعی میکنم بیشتر به اینجا سربزنم

 116. سحر می‌گه:

  وبلاگ خوبی داری اومدم که ناحت نشی

 117. دلم گرفته
  .دلم عجیب گرفته
  وهیچ چیز

  نه این دقایق خوشبو .که روی شاخه ی نارنج میشود
  خاموش.

  نه این صداقت حرفی.که درسکوت میان دوبرگ این
  گل خوشبوست.

  نه.هیچ چیزمراازهجوم خالی اطراف
  نمیرهاند
  وفکرمیکنم
  که این ترنم مرموز تاابد
  شنیده خواهدشد”

  سهراب سبهری

  ممنون که میاین…….موفق باشین

 118. sajad می‌گه:

  خدایا

  می شود باران ببارد؟؟

  همین امشب!!

  قول میدهم قطره های پاکش رابغل کنم

  و

  بی هیچ اشکی دست هایش رابگیرم

  قول میدهم

  فقط بویش راحس کنم

 119. hasti می‌گه:

  سلام مرسی که به وبم اومدید مطالب ارزشمندی دارید موفق باشید

 120. ابوطالب می‌گه:

  سلام
  ممنون از بازدیدتون.
  خیلی خوب بود.
  عید غدیر،پیشاپیش مبارک.

 121. مهدیه می‌گه:

  آخی الهی…. جالب بود

 122. ASAL می‌گه:

  ممنون از حضورتون دوست عزیز

 123. ghazaleh directioner می‌گه:

  مرسی که بهم سر زدین.
  از مطلبتون استفاده کردم ممنون!

 124. peyman می‌گه:

  سلام ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدید سایته خیلی خیلی خیلی خوبی دارید میخواستم اگه میشه بنر وبلاگمو بزنید شما هم بنر سایتتونو بدید بزارم ینی تبادل بنر
  این کد بنر منه عمودیه شما هم کد بنرتونو بدید حتما

 125. homa می‌گه:

  ممنون
  من تقریبا همه ی این کار هارو کردم و خدا رو شکر هم از مقدار و نوع بازدید کننده هام راضی ام چون اگه زیاد باشن خیلی وقت نمی کنم به همشون توجه کنم و من اینو دوس ندارم

 126. محمد می‌گه:

  تشکر
  خسته نباشی

 127. LoVeR GiRl می‌گه:

  سلام ممنون از اینکه سر زدید . این پستتون خیلی به دردم خورد ممنونم ازت

 128. سارا می‌گه:

  سلام ممنون از حضورت داداشی

 129. زارعان می‌گه:

  سلام
  روز مـحـشــر پـرسـیـد ز مـن رب جـلــــــــی
  گفت تو غـرق گنـاهی؟ گفتمش یـا رب بلی
  گفت پس آتش نمیـگیرد چـرا جـسم و تنـت
  گفتمش چون حـک نمودم روی قلبم یا علی
  پیشاپیش عیدتون مبارک

 130. سلامبه عرض ادب خدمت شما ووبسایت زیباتون رسیدم

 131. سراب می‌گه:

  مرسی مطلب مفیدی بود

 132. كهكشان حيا می‌گه:

  سلام عالی بود
  ممنون

 133. اینانا می‌گه:

  سلام توضیحات بسیارخوب وکاملی بود….ممنون

 134. مطالب آموزنده ای بود

  پیروز باشید
  بدرود

 135. یه عاشق می‌گه:

  سلام وب قشنگی دارین ممنون بهم سرزدی .بازم بیا
  اگه با تبادل لینک موافقید منو به اسم عشق همیشگی لینک کنید وبگید باچه اسمی لینکتون کنم.باتشکر

 136. علی اکبر می‌گه:

  نه تو می مانی و نه اندوه

  و نه هیچیک از مردم این آبادی…

  به حباب نگران لب یک رود قسم،

  و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،

  غصه هم می گذرد،

  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند…

  لحظه ها عریانند.

  به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.
  با آرزوی موفقیت منتظر بزدید شما از وبلاگ معماران و عکاسان جوان گروس هستیم.

 137. roza می‌گه:

  سلام به شما دوست عزیز لینکتون کردم ممنون میشم لینکم کنین

 138. نادر می‌گه:

  سایت بسیار خوبی داری و مانیز برایتان تبلیغ می کنیم.دوست عزیز

 139. ر-ح می‌گه:

  سلام
  ممنون از اینکه به وب من سرزدید. وب بی نظیری دارید.
  موفق باشید.

 140. هاديs.z.f می‌گه:

  مرسی خیلی آموزنده و جالب بود،واقعأ مرسی

 141. مسی می‌گه:

  زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن …. بخشیدن …. و فراموش کردن

  …. پس…. بخند …. ببخش …. و فراموش کن
  سلام ممنونم بهم سرزدی.

 142. لیلی می‌گه:

  جالب و اموزنده بود..
  مرسی از حضورت

 143. roohollah می‌گه:

  سلام عزیز.
  مفید بود. و ممنون که به دنیا من اومدی.
  پایدار باشی

 144. sona می‌گه:

  salam mamnon az davateton veb gashangi darin

 145. golenargesy می‌گه:

  سلام سایت خیلی خوبی داربد مطالبتون هم خیلی خوبه
  ممنون از اینکه به وبم سرزدید
  راستی نظرتون درباره تبادل لینک چیست؟

 146. سلام دوست عزیز
  از این که به دیدنم آمدید سپاسگزارم
  اطلاعات خوب و جامع و مفیدی ارائه کرده اید. خدا قوت آرزومند موفقیت و شادکامی تان هستم. بدرود

 147. سلام:
  از این که برای دومین بار یه وبلاگم سر می زنید،ممنونم.
  بعداً از مطالب وبتان استفاده خواهم نمود.
  پیروز و موفق باشید.

 148. مرضیه می‌گه:

  سلام.سایت خوبی دارید.از مطالبتون استفاده کردم.ممنون که سر زدید.

 149. خانومی می‌گه:

  اوصاف علی به هر زبان باید گفت
  این ذکر به پیدا و نهان باید گفت
  در جشن ولی عهدی مسعود علی
  تبریک به صاحب الزمان باید گفت

  ممنون

 150. محمد می‌گه:

  سلام دوسته عزیز سایته با ارزشی داری ممنون به سایتم اومدی
  لینکت میکنم

 151. شیما می‌گه:

  وب بسیار خوبی دارید شما رو لینک کزدم اگه می شه منو لینک کنین ممنون

 152. bahar می‌گه:

  سلام دوستم خوبی
  ممنون به من یرزدید

 153. sang woo می‌گه:

  ممنون که بهم سر زدید

 154. بیتا می‌گه:

  سلام مرسی از حضورتان در وبلاگ فرش سپید ….سایت جالبی دارین موفق باشید

 155. جدا افتاده می‌گه:

  سلام
  ممنون از حضور سبزتون دوست خوبم

  کجاست بارشی از ابر مهربان صدایت ؟

  که تشنه مانده دلم در هوای زمزمه هایت

  به قصه ی تو هم امشب ، درون بستر سینه

  هوای خواب ندارد ، دلی که کرده هوایت

  تهی است دستم اگر نه ، برای هدیه به عشقت

  چه جای جسم و جوانی که جان من به فدایت

  چگونه می طلبی ، هوشیاری از من سرمست

  که رفته ایم ز خود ، پیش چشم هوش ربایت

  هزار عاشق دیوانه در من است که هرگز

  به هیچ بند و فسونی نمی کنند رهایت

  دل است جای تو تنها و جز خیال تو کس نیست

  اگر هر آینه ، غیر از تویی نشست به جایت

  هنوز دوست نمی دارمت مگر به تمامی ؟

  که عشق را همه جان دادن است اوج و نهایت

  در آفتاب نهانم که هر غروب و طلوعی

  نهم جبین وداع و سر سلام به پایت

 156. فاطیما می‌گه:

  سلام
  از دست دادن دوستان غریبی است
  ممنون که سر زدید.

 157. M.G.DAVANI می‌گه:

  ahsant bar shoma bad.

  weblog jalebi dari, khoshhalmisha baz ham be ma sar bezani

 158. تراختور می‌گه:

  وبتون عالیه باز هم سر بزنین

 159. شیما می‌گه:

  این مطلب خیلی به من کمک کرد می شه در مورد بهتر شدن وبلاگ باز هم راهنمایی کنید؟ ممنون

 160. پویا می‌گه:

  سلام مطلب جالبی بود …. همین مطلبی که گذاشتید منو واداشت تا بیام و به وبلاگتون … مطالب آموزنده ای بود … ممنون باز هم بهم سر بزن …

 161. پردیس می‌گه:

  سلام من وبمو دارم حذف میکنم ولی تو وب دوستم لینکتون میکنم شما هم بیاین بخ وب من وادرسشو که گفتم بردارین ولینک کنین ممنون

 162. نگین می‌گه:

  خدایا!
  این بند دل آدم کجاست؟
  که گاهی با
  یک اسم
  با حضور یک نفر
  و یا با یک لبخند “پاره” میشود..
  ****
  ممنون که به من سر زدی اگه دوست داشتی بازم تشریف بیار.سایت خوبی دارید ممنون بای

 163. nahid می‌گه:

  سلام وبلاگتون عالیه به خصوص اون بخشی که داستان نوشتند. ممنون که به وبلاگم تشریف آوردین.

 164. شکربیگی می‌گه:

  وبلاگ خیلی خوبی دارید . . . تبریک میگم .

 165. sh.m.sh می‌گه:

  ___________________——–
  _________________.-‘…..&…..’-.
  ________________\………………./
  _______________:…..o…..o……..;
  ______________(………(_…………)
  _______________:…………………:
  ________________/……__……..\
  _________________`-._____.-‘شاد باشی مهربون
  ___________________\`”””`’/
  __________________\……,…../
  _________________\_|\/\/\/..__/
  ________________(___|\/\/\//.___)
  __________________|_______|آرزومند آرزوهــــای قشنگت
  ___________________)_ |_ (__
  ________________(_____|_____)
  ………… *•~-.¸,.-~* *•~-.¸,.-~*…..

 166. شیما می‌گه:

  salam man emrooz chand bar pegham gozashtam ama javab nadadin mishe javabamo bedin va bazam be webe man biaian ? mamnoon

 167. مَزدی ریکا می‌گه:

  محبت را باز کن…
  نترس…
  پوچ هم باشد در دست تو گل می شود..

 168. elham می‌گه:

  سلام ممنونم
  پایدار باشید

 169. امین می‌گه:

  ممنون که به من سر زدین.اگه مایل باشید لینک کنیم.منتظر خبرتون هستم.

 170. علي می‌گه:

  سلام . مطالب کاملا مفید و زیبا . خیلی استفاده کردم . ممنون از راهنمایی و حضور داغتون.

 171. الهام می‌گه:

  سلام ممنون ک بهم سرزدی بازم بهم سربزن
  منتظر نظرات تون هستم

 172. مهدی می‌گه:

  کپی شرعا حرام هست رفقا شاید این پیام پاکنیند ولی شما هم کپی کردیند یکی از چیزهای که یک سایت را معرفی می کند همین بدون نام شرعا حرام هست .ولی باز ممنون عالی بود ممنون بهم سرزدیند درکل وب سایت=سایت حرفه ای تون عالیه

 173. من وخدا می‌گه:

  ممنون از اینکه به من سر زدید باز دید کننده من خیلی کمه چیکار کنم بیشتر شه ؟نظرتون در باره وبم چیه؟

  • سینا می‌گه:

   سلام
   با ساخت لوگو ئ تبلیغات میتوانید مخاطب جذب کنید داشتن وبلاگ جذاب با قالبی جذاب مطالب مفید هم خوب است. ما در این زمینه یاریتان میکنیم و ارزان تر از همه جا از شما حمایت میکنیم .
   موفق باشید.

 174. ابوالفضل می‌گه:

  سلام خیلی خوب بود استفاده ی زیادی کردم باز به ما سر بزنید

 175. زهرا می‌گه:

  سلام دوست عزیز.ممنون از حضورگرمتون

 176. دخترکــ می‌گه:

  آخه از پاییز
  نه هوای ۲نفرش،
  نه کوچه های پربرگش
  نه گریه های تنهاییش
  نه بارون های عاشقانه
  هیچ کدوم به ما نرسید
  لا مصب فقط حساسیت فصلیش افتاد به ما کصافط

 177. مجید می‌گه:

  سلام امیدوارم از وب من استفاده کرده باشی ممنون

 178. سلیمان زاده می‌گه:

  ممنون از حضورتان.http://ferizi1.blogfa.com/

  عید شما مبارک

 179. اسکندری می‌گه:

  با سلام دوست عزیز مطلب مفید بود-به وبلاگ ما هم بیاید خوشحال میشیم

 180. عید غدیر خم بر شما مبارک باد

 181. آرزو می‌گه:

  ممنون که به وبلاگم سر زدی ولی راستش موضوعات وبلاگمون به هم نمیخوره وبلاگت خیلی عالیه موفق باشی

 182. آرزو می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  سایت پر محتوای دارید
  موفق باشید .

 183. kimia می‌گه:

  میگم ی سواال..خواستم لینک کنم..نشد..
  شما میدوونید چرا نشد عایا؟؟؟

 184. سماوی می‌گه:

  دوست گرامی مطلب شما مفید بود لطفا به آن اضافه نمایید
  بازرسی لینک های خراب و رفع و رجوع آن
  معرفی وبلاگ به انوای موتورهای جستجو

  ممنون و موفق باشید

 185. سلام ممنون از تشریف فرماییتون.بسیار استفاده کردیم .خوش حال میشیم باز تشریف بیارید

 186. saeid می‌گه:

  سلام ” ممنون به من سر زدی و نظر دادی البته ی متن هم در جواب متن شما همانجا گذاشتم “تشکر از اطلاعات وتجربیاتی که در اختیار من گذاشتی ”
  ی سوال هم دارم چطور میتونم وبلاگ خود را به ی وب مطمن تبدیل کنم . مثلا دامنه خریداری کنم یا تبدیل به سایتش کنم ؟

 187. ایمان می‌گه:

  سلام مرسی خیلی مفیدوجالب بود

 188. قاصدک می‌گه:

  ممنون به وبم سر زده بودید. مطالبتون جالبه. موفق باشید

 189. مهسا می‌گه:

  سلام مرسی که بهمسر زدی وب خییلی جالبی دارید
  موفق باشید

 190. مادبه می‌گه:

  با سلام
  مطلب خوبی بود
  در ضمن سایتتون گرافیک جالبی داره
  یاعلی

 191. behnam می‌گه:

  خیلی پرمحتوا ممنووووووووووون

 192. majid می‌گه:

  مرسی اومدیم سمت شما و استفاده کردیم

 193. حسين می‌گه:

  سلام
  از اینکه وقت گذاشتین و به ما سر زدین ممنون
  این مطلب خیلی جالب بود سعی می کنم نکات گفته شده در این پست رو تو وبلاگم رعایت کنم
  تشکر

 194. منتظرشهادت می‌گه:

  سلام.با چند پست جالب آپم.

  کاش میشد در زمینی که خدایم آفرید
  یک وجب جا از برای زندگی خویش دید
  کاش میشد هر که از خود دارد اکنون بیش تر
  واگذارد تا نگشته “دار فانی” پیش تر

 195. a&h می‌گه:

  کاش می دانستم این سرنوشت را چه کسی برایم بافته…

  آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم…

 196. a&h می‌گه:

  سلام عالیست
  ممنون ازحضورتون بازهم بیاین خوشحال میشیم

 197. بهمن می‌گه:

  سلام.از اینکه بهم سرزدی ممنون.سایت زیبایی داری ابته با مطالعه گفتم نه بی مطالعه.ضمنا مطلبت رو برداشتم البته با ذکر منبع.موفق باشی

 198. الی کره ای می‌گه:

  مرسی از راهنمایی هات خیلی کمک کرد من خودمم از این روش ها استفاده میکردم واقعا جواب میده به همه بازدید کننده های عزیز میگم که واقعا امتحان کنید خیلی تاثیر داره نویسنده عزیز ممنون از کمکت من نویسنده وبلاگ یک سبد از کره هستم اومدم بالاخره

 199. مبینا می‌گه:

  سلام واقعا مطلب خوبی بود این قبیل اطلاعات این روزها واقعا نیازه به مطالب خوبتون ادامه بدید مرسی!

 200. فاطمه می‌گه:

  سلام مرسی ازین که بهم سر زدی .

 201. عماد می‌گه:

  سلام دوست عزیزخیلی لطف کردیدبه وبلاگ خودتون سرزدید بازم سر بزنید در ضمن سایت فوق العاده زیبایی دارید واز من از مطالب وبتون لذت بردم منتظر حضورت گرمتون هستم

  باتشکر عماد حسینی مدیرسایت فرزادفرزین حنجرهطلایی

 202. خیلی خوب بود ..

  اخریش نمیدونستم !!
  ممنون

 203. باران می‌گه:

  مطاللب خیلی جالبی دارین تبریک میگم

 204. اردک بهشتی می‌گه:

  سلام دوست عزیز , سایت جالبی داری و بسیار زیباست , مرسی که بهم سر زدی با تبادل لینک موافقم . منو با عنوان احساس جوانی لینک کن

 205. رها می‌گه:

  بسیــــــــــــــار مفید بود….یک دنیا سپاس

 206. رها می‌گه:

  بسیــــــــــــــار مفید بود….سپاس!

 207. رها می‌گه:

  سلام ممنون از حضورتون در وبلاگم. این مطلب فوق العاده برای وبلاگ نویسان مفید است و البته بسیاری از اوقات هم خراب بودن پنل مدیریتی که مشکلش از جانب خود سایت است باعث کاهش بازدید می گردد.

 208. اعظم می‌گه:

  سلام . ۲روز تلفن قطع بود.داشتم دیوونه میشدم .دلم تنگ نوشتن وملاقاتی هایی که دیدن وبم اومدند بود۱نظر ملاقات بیشتر داشتم نسبت به۲روز پیش اذان شد اول خدایم راملاقات کردم بعدملاقات نظر شما اومدم دروغ دوست ندارم معلوماتم بالاست تحصیلاتم۶ قدیم ایده والدینم بود باتوجه به اینکه علاقه زیاد داشتم یه درس وعلم . ناکامی ومشکلات سخت روزگار نتونست زمین گیرم کنه مبارزه کردم به خدا توکل کردم.وراهنمایی شما مراسرذوق اورد از دلسوزی شما ممنونم کاش امکانات بیشتری داشتم زود فن فون رابیاموزم بیشتر به وب ادمای ساده سربزنید چون ثوابش کمتر از سله رحم نیست خیلیییییییییییییییی جالب بود. ممنونم از نظرات مفید شما موفق باشید

 209. nazanin می‌گه:

  salam doste aziz mamnon az hozoret khoshhalam kardi webe zibaee dari va matlabi k gozashtiam vase agahi khob bud bazam sar bezan montazeretim.

 210. sara می‌گه:

  مطلب فوق العاده ای بود…خیلی خوب بود…
  خوشحال شدیم که بهمون سر زدی..بازم بیا

 211. ایلین می‌گه:

  عالیهههههههههههههههههههههههههههه
  ممنون که به منم سر زدی
  لینک شدی!!!!!!!!!!!!!

 212. سایرس می‌گه:

  سلام بسار عالی است
  از این بهتر نمیشه از این که به من سر زدین ممنونم سایت شما رو لینک میکنم

 213. علی مزینانی می‌گه:

  باسلام
  واقعا از این مطلب شما استفاده کردم
  خودتان تأکید دارید درست نویسی را رعایت کنید در مطلب شما گاه با یک حرف ذ به جای ز معنای دیگری به فعل داده اید و از این قبیل
  بازهم در شاهدان کویرمزینان وبلاگ زادگاه معلم شهید انقلاب دکتر علی شریعتی مزینانی در انتظار شما هستیم

 214. سامیه می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید
  از مطالب وبلاگتون استفاده کردم
  ممنون
  به من هم سربزنید…
  منتظرم

 215. ماهتاب می‌گه:

  سلام از اینکه. به من سر زدید متشکرم پیداست که کمک به دیگران از برنامه های زندگی شماس و این بییلر زیبا. بسیار زیباست پاینده باشید و سربلند

 216. نرگس می‌گه:

  باسلام وب اموزنده ای دارید خیلی خوشم اومد .من تازه شروع به وبلاگ نویسی کردم وتجربه چندانی ندارم .مرسی ازاین که به وبم سرزدید

 217. توصیه خیلی خوبیه وبلاگتون خاصه

 218. عادل می‌گه:

  ممنون از کمکت . ازحضور گرمت متشکرم.بازم بهم سر بزن .ممنون

 219. ابراهیم می‌گه:

  به سلامتی پسری که به دوست دخترش گفت :
  روزی که جلوی دختری غیر از تو زانو بزنم . . . روزیه که بخوام بند کفش دخترمون رو ببندم…….
  سلام ممنون از حضور گرمتون .

 220. رضا می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  سایت خوبی داری.مخصوصا این پست خیلی به دردم خورد.ممنون

 221. زهرا می‌گه:

  سلام ممنون ازحضورتون عالیه وبتون

 222. بهار می‌گه:

  باسلام به یک مردوخسته نباشید-محتوای وبلاگتون خوبه ولی فکرنکنم که کپی کردن مشکلی ایجادکنه ههههههها

 223. کیوان می‌گه:

  مرسی از بازدیدتان

 224. آی لار می‌گه:

  ممنونم مطالب خوبی بود

 225. مهرانه می‌گه:

  چشم به کار میبرم توصیه هاتونو…

 226. پژوهشسرا می‌گه:

  ممنون از مطالب خوبتان
  موفق باشید.

 227. نویسنده می‌گه:

  سلام مطالبتون خیلی کارا و به درد بخور است و ممنونم که به وبلاگم سر زدید بازم بیاید خوشحال میشم

 228. محمد محسن می‌گه:

  سلام. مطلب خوبی بود..تشکر که سر زدی..

 229. parinaz می‌گه:

  سلام وبلاگ جالبی دارید. اطلاعات زیادی گرفتم .مرسی.
  ب وب ما هم سر بزنید. فدااا

 230. ساناز می‌گه:

  سلام
  سایت خوبی دارین
  این پست هم جالب بود
  بخاطر حضورتون ممنونم
  موفق باشین

 231. باران می‌گه:

  سلام ممنون میشم دوباره به وبم بیاین و در باره ی مشکلات وبم و اینکه چیکار کنم بهتر بشه راهنماییم کنین
  مرسی

 232. پوزیترون می‌گه:

  سلام خیلی جالب و مفید بود.

  شادوسربلندباشید
  درپناه حق

 233. ادمک می‌گه:

  سلام وقت بخیر.

  ممنون ک بهم سر زدین و نظر دادین..

  نهایت استفاده رو کردم ممنون از راهنمایی هاتون..

 234. اتنا می‌گه:

  سلام سایتتون عالیه ممنون که بهم سرزدی از نقطه نظراتت هم متشکرم

 235. اتنا می‌گه:

  سلام ممنونم به ما سر میزنی از نظراتت هم کمال تشکر دارم سایتت هم عالیه

  bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 236. علی اصغر می‌گه:

  فقط متوانم بگویم خسته نباشید در ÷ناه حق

 237. علی اصغر می‌گه:

  فقط میتوانم بگویم خسته نباشی .در پناه حق.

 238. معین می‌گه:

  سلام.
  مطلب مفیدی بود.
  استفاده کردیم.

 239. باسلام
  سایت خوبی داری ضمنا” ازاینکه ازوب من بازدیدداشتی متشکرم./

 240. سلام واقعا ممنون استفاده می کنم:)

 241. فائزه می‌گه:

  سیییییییییییییییییییلوم!!
  وای میبینم خیلی طرفدارداری….خیلی ممنون که اومدی وبلاگم اهل ورزش هستی یاهمین جوری سرزدی؟؟؟
  راستی من این مطلب روهمین شکلی واوبه واویه جای دیگه خوندم نمیدونم ولی شایدازروی مطالب توکپی کرده بود….به هرحال…بگذریم بازم سربزن..
  اهل لینکم هستم
  قربونت فائزه…..

 242. عاطفه می‌گه:

  سلام دوست عزیز منونم بهم سر میزنید …مثل همیشه عالی عالی ..

 243. باران می‌گه:

  _$$$$$$$$_________$$$$$$$
  $$$____$$$$______$$__$$$$
  $$______$$$$____$$____$$$
  $$_______$$$$__$$$____$$$
  $$________$$$$_$$$____$$$
  $$_________$$$$$$____$$$$
  $$$________$$$$$$____$$$_____$$$$
  $$$_________$$$$$___$$$$____$$$$$
  _$$$________$$$$$__$$$$____$$$$
  _$$$$________$$$$_$$$$____$$$$
  __$$$$_______$$$$_$$$____$$$
  __$$$$$______$$$$$$_____$
  ____$$$$$$____$$$$$____$$$
  ________.$$$$$$$$_____$$$$$
  _________$$$$$._$$$$$$$$$$$$$$$$
  _______s$$$$$$$____$$$$$$$$$$$
  ____$$$$$$$$$________$$$$$$$
  __$$$$___$$$$$______$$$$_$$$$
  _$$_______$$$$_____$$$_____$$$
  $$_______$$$$_$
  $$______$$$$___$
  $$$___$$$$$___$$
  $$$$$$$$$$____$$___(▒)(▒)
  $$$$$$$$$____$$$_(▒)(█)(▒)
  _$$$$$$_____$$$_____(▒)(▒)
  __________$$$$
  _________$$$$$__(▒)(▒)
  ________$$$$$_(▒)(█)(▒)
  _______$$$$$____(▒)(▒)
  _______$$$
  ______$$$_(▒)(▒)
  _____$$_(▒)(█)(▒)
  ____$$____(▒)(▒)
  ___$
  __$$___(▒)(▒)
  _$$$_(▒)(█)(▒)
  _$$____(▒)(▒)
  _$$
  $$ __(▒)(▒)
  $$_(▒)(█)(▒)
  $$__(▒) (▒)
  $$
  _$
  _$$___(▒) (▒)
  __$$_(▒)(█)(▒).

 244. سلام
  استفاده بردم بی نهایت سپاسگزارم.

 245. سلامت می‌گه:

  با سلام
  مفید بود
  واز اینکه به وبلاگ بنده سری زدید ممنون هستم

 246. سلامت می‌گه:

  با سلام
  مطلب شما را که در وبلاگم گذاشتم برای ثبتش بلاگفا قبول نکرد ناچار شدم آدرس شما را در قسمت برچسب ها قرار بدم
  خلاصه اینکه منبع را ذکر کردیم اما در کمی پائین تر

 247. vajakar می‌گه:

  سلام و تشکر از اینکه به وبلاگم سر زدین
  حتما از مطالب مفیدتون استفاده میکنم… ممنون 🙂

 248. کردستان وب می‌گه:

  سلام خیلی خوبه
  در صورت امکان مارو لینک کنید ممنون میشم شبکه وبلاگی کردستان در جهت حمایت از اقشار عزیز وبلاگ نویس تاسیس شده است
  با سپاس

 249. يه معلم می‌گه:

  سلام ، سپاس ، موفق باشید و سربلند.

 250. ميثم می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  ممنون که وبلاگم سر زدی
  متاسفانه سرعت اینترنتم پایین و سایت شما رو خیلی دیر باز می کنه
  خوشحال میشم به من هم سر بزنین
  موفق باشین

 251. احمدرضا می‌گه:

  سلام.بخاطر بازدیدتان از وبلاگ نخل وشرجی سپاسگزارم.

 252. فائزه می‌گه:

  سلام
  ممنون که به وبلاگ من سر میزنید؛ خیلی مطالبتون مفید بود؛ البته من همشون رو نتونستم
  بخونم، ولی تا اونجایی که خوندم خیلی به دردم خورد!
  بازم ممنون ……

 253. سجادی می‌گه:

  سلام دوست عزیز. مطالب سایت شما خیلی خوب است.لطفا به وبلاگ ما هم سربزنید

 254. sh می‌گه:

  مطالب بالا کاملا درسته آشنای ناشناس خوشحال شدم به وبلاگه من سر زدید

 255. هدا می‌گه:

  جالب بود ممنونم

 256. پسرشیطون می‌گه:

  سلام مر۳۰ از حضورت بازم بهم سر بزن

 257. ر-ح می‌گه:

  سلام
  خیلی عالی بود ومن استفاده کردم ممنونم که به وبلاگ من سرزدید.
  موفق باشید.

 258. اتاناز می‌گه:

  سلام ممنون که به وبلاگم اومدی
  سایتت واقعا عالی و جالب بود
  اگه اجازه بدی وبلاگتو بذارم تو لینکام تا دوستام از وبلاگت استفاده کنن
  فقط بگو با چه اسمی لینکت کنم
  منون

 259. مهدی فر زه می‌گه:

  سلام. مطلب خوب و مفیدی بود سپاسگزارم.

 260. م ب می‌گه:

  درود خدمت شما
  تشکر از حضورتون
  عازم یک سفرم ،
  سفری دور از خودمن تاخودم،

  مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداوندی خدا

 261. سحرمیرکریمی می‌گه:

  سلام ممنون ازمطالب مفیدتون

 262. fereshteh می‌گه:

  خشحال میشم لینکم کنید^ـ^

 263. هرچی مرچی می‌گه:

  ممنون که سر زدین همیشه بیاین

 264. شهرباران می‌گه:

  سلام ممنونم که به وبم سر زدید فک کنم از وبتون میتونم استفاده کنم و اطلاعات کسب کنم سر یه فرصت مطالبتون رو میخونم ممنونم.

 265. علی می‌گه:

  به سلامتی ما معمولیا که نه آرزوی کسی هستیم و نه آویزون کسی.

  داداش اولا منو لینک کن
  دوما چیکار کردی بازدیدت انقدر زیاده؟

 266. مریم می‌گه:

  برای من اصلا مهم نیست وبلاگم مخاطب داشته باشه یا نه
  چون وقتی ایت وبلاگ رو شروع کردم برا خودم شروعش کردم به عشق یه شخص که الان وجود خارجی نداره

 267. n.. می‌گه:

  سلام.ممنون از حضورتون…

 268. زهرا می‌گه:

  حرف های زیادی داری

  سکوت علامت چیست

  نمی دانم علامت رضایت است

  یا همان جواب ابلهان خاموشی است

  معنی جدیدی به سکوت داده ای

  سکوتت را می فهمم

  یعنی انتظار

 269. عماد می‌گه:

  ایام محرم تسلیت
  استفاده کردیم
  ممنون

 270. حلما می‌گه:

  سلام این پستو خوندم خ خ خوب بود ممنون از راهنمایتون

 271. قیامت بی حسین غوغا ندارد
  شفاعت بی حسین معنا ندارد
  حسینی باش که در محشر نگویند
  چرا پرونده ات امضاء ندارد.

  عالی بود و ممنون از اینکه به من سر زدید

 272. آیلین می‌گه:

  آنقدر در تـــــــــــو غــرق شـــده ام..

  که از تلاقـــى نگاهـــم بادیگرى

  احســـاس خیانــت میـــکنم!!

  عشـــــــــــق یعنى همین…

 273. fatemeh می‌گه:

  یا حسین با حسین گفتن یک نقطه کم دارد
  یا حسین و گفتن کجا و با حسین بودن کجا

 274. اسرا می‌گه:

  وب قشنگ و پر طرفتاری داری؟خوشحال می شوم به وبلاگ من هم سر بزنی

 275. سلام علیکم آشنای ناشناس
  ممنون از حضورتون در وبلاگم.موفق باشید.
  عالیه استفاده کردم.
  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)

  وقتی دلت برای کسی تنگ می شود
  جز او جهان به چشم تو کمرنگ می شود
  در ذهن تو نسیم به نت های آبشار
  آرام می نوازد و آهنگ می شود
  وزن صدای قلب تو با بیت های او
  در قالب غزل چه هماهنگ می شود !
  این آب دیده چیست که با او لطیف و گرم
  بی او مثال قطره ای از سنگ می شود
  روحت به سوی خاطره ها بال می زند
  وقتی دلت برای کسی تنگ می شود……

 276. shahram می‌گه:

  سلام ممنون ازحضورتون وب سایت توخیلی عالیه وخیلی هم طرفتارداره

 277. الهه می‌گه:

  ممنون جالب بود
  استفاده کردم

 278. سلام ممنون از اینکه بهم سر زدین ….

  باز هم تشریف بیارین …

 279. المیرا می‌گه:

  سلام مطلب آموزنده ای بود اما من همش رو اتحان کردم اثری نداشته بجز دامنه و لوگو .چطور میتونم یه لوگو بذارم(چرا بدون ذکرمنبع حرام شاید یکی تا آخر مطلب رو نخونه به آخرش نرسیده از مطلب خوشش بیاد کپی کنه)میشه یه کاری کنید برای نظر دادن مجبور نشیم اینه همه پایین بیام ممنون

  • سینا می‌گه:

   سلام
   برای داشتن لوگو کافیست داخل سایت ما به قسمت سفارش لوگو مراجعه کنیدhttp://1men.ir/?page_id=109 میتوانید از نمونه کارها و کارهایی که به سفارش دهندگان تحویل دادیم هم دیدن کنید. موفق باشید

 280. ᵯᵻςς ɭ♥υε می‌گه:

  سلام..مفید بود… ممنون

 281. هستی تفرشی می‌گه:

  سلام.ممنون از دعوتتان
  اگر مایل باشید با شما تبادل وبلاگ داشته باشیم.شنیدم که می شود تا حالا امتحان نکردم.
  سپاسگزارم

 282. علوم انسانی می‌گه:

  وب خیلی جالبی دارین کار شما مورد تحسین هس

 283. شاد پری می‌گه:

  ممنون از اینکه به وبلاگ من تشریف آوردید..مطلب خیلی کاربردی بود..حتما استفاده میکنم…

  متوجه نشدم ایا قمست برچسب گذاری رو عنوان کردید یا خیر؟
  به هر حال خدا به همراهتان

  یاعلی

 284. maryam می‌گه:

  slm web kheyli khobo amozandei darid
  tabrik migam beheton k tonesid en hame tarafdar peyda konin!

 285. bahar می‌گه:

  سلام ممنون از حضورتون
  روشهای خوبی بود، حتمأ استفاده میکنم ممنون

 286. small oyset of sky می‌گه:

  با سلام
  مطلب خوبی گذاشتید
  متشکرم
  امیدوارم موفق باشید

 287. محمدh می‌گه:

  من اومدم امیدوارم خوشحال شده باشی گلم..

 288. hosein می‌گه:

  عالیه دوسی عزیز
  موفق باشیــــــــــــــــد

 289. mahmud می‌گه:

  سلام شما هم وب خوبی دارید ممنون که به وبم سر زدید

 290. شیوا رادمند می‌گه:

  سلام دوست خوبم.ممنون که به وبلاگ ما سر زدی

 291. f@teme می‌گه:

  سلام مطلب مفید وسودمندی بود .ممنونم

 292. علیرضا می‌گه:

  سلام اولا ممنون که به وبلاگ همراهان کانگ فوتوآ۲۱ سر زدی دوما بدون تعارف میگم

  خیلی قشنگ مینویسی وقدرت بیان وتفهیم بالایی داری خسته نباشید .توآ

 293. روشنک می‌گه:

  سلام وب جالبی داری…ممنوم که وب من سر زدی..

 294. ندا می‌گه:

  azatoon mamnoom amoozande bood

 295. بابایی 25 می‌گه:

  استقاده کردیم با تشکر

 296. ممنون از بازدید شما به ما دوباره نیز سری بزنید

 297. رزا می‌گه:

  عالی بود…لذت بردم دوست گرامی

 298. jazire می‌گه:

  سلام وخسته نباشیدبرای شمابرادرخوبم.
  ممنون که به وبلاگم سرزدید.ازاکثرمطالبتون استفاده کردم.واقعا ممنون.

 299. rata می‌گه:

  سلام. مرسی که به وبم سر زدی. موفق باشی

 300. سحر می‌گه:

  ممنون که به وبم سرزدین
  منم اومدم وبتون عالیه

 301. afshin می‌گه:

  سلام سینا جان
  ممنون که به وبلاگ سر زدی و دوست دارم باردیگه که اومدی نظرت رو هم بگی که مارو دلگرم میکنه.از این مطلب استفاده کردم خیلی بدردم خورد.اگه تمایل به تبادل لینک داری کافیه خبرم کنی.موفق باشی.

 302. پیمان می‌گه:

  سلام
  مطالب مفیدی بود .
  اما توش چندتایی غلط املایی داشت.

 303. سیدعلی می‌گه:

  با سلام
  از مطالبت خوشم اومد ممنون که اطلاعات خوبی در اختیار دوستان علاقمند میزاری
  من هم کیفیت هم کمیت برام مهمه
  ولی کیفیت ۱ چیز دیگه است
  در صورت تمایل میخام باهاتون تبادل لینک کنم

 304. فیفانی می‌گه:

  مرسی که سر زدی…
  راستی مطلب جالبی بود!…

 305. دختر بارونی می‌گه:

  سلام خسته نباشید.ممنونم که سر زدین.
  من دیروز هم آمدم و بعد از خواندن و بازدید متاسفانه نتوانستم نظر بگذارم…اینترنت قطع شد…
  اما سر می زنم و مطالبتان بسیار مفید است..ممنونم…

 306. اسرا می‌گه:

  ممنون که نظر دادی راهنمای هات خیای کمکم کرد

 307. سلام دوست گرامی

  بسیار عالی و موثر

  ممنون از پست خوبتون

 308. الياس می‌گه:

  ممنون که به من سر زدی
  شما لینکی

 309. سوگند می‌گه:

  سلام همونطور که گفته بودی سر زدم سیت خوبی داری

 310. همت یار می‌گه:

  سلام
  سایت آموزنده ایست .برایتان آرزوی موفقیت دارم.

 311. bahar می‌گه:

  سلام جالب بود ممنون از مطالبتون

 312. رضاعلیپور می‌گه:

  سلام برشما دوست عزیز از اینکه به ما سر زدی ممنونم از مطالب پربارت در مورد روشهای افزایش بازدید لذت بردم تندرست باشید

 313. hasti می‌گه:

  ممنون خیلى خوبه

 314. ایلین می‌گه:

  وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عالی بود من که همه رو خوندم و حتما ازش استفاده میکنم ممنونم

 315. behzad می‌گه:

  من از این دنیا چیزی برای خود ندارم…
  اندک علمی دارم و سیلی از کناه…
  اندک عقلی دارم و سیلی از دیوانگی…
  اندک دوستی دارم و سیلی از دشمن…
  مرا ببخش دوستم اگر روزی آمدی در کلبه ام و دیدی نیستم…
  شاید در پیش معشوقم(خدا) برایت دعا میکنم…
  من در کلبه فقییرانه خود دوستان مجازی دارم که برایم واقعی هستند…
  هر نظرشان برایم سالها امید است…
  به کلبه ام بیا… شاید نتوانی بخندی… اما موجبات خنده یک دلشکسته را با قدمهایت فراهم میشازی…

 316. من سایت شمارو دیدم من در بازدید زیاد مشکل دارم کمکم کنید با ایمیل یا موبایل

 317. اعظم می‌گه:

  ممنون از حضورتون

 318. ناشناس می‌گه:

  شروع وبلاگ Camera Lens با موضوعات مختلف ..

 319. mahdis می‌گه:

  mamnun az matlabe khubetun…

 320. mahdis می‌گه:

  ممنون که به وبلاگم سر زدین…خوشحال میشم بازم سر بزنید

 321. Endless می‌گه:

  ممنون بخاطر این مطلب مفید.امیدوارم بتونم با بکار گیری این نکات از تنهایی بیرون بیام.

 322. نسیم می‌گه:

  سلام اول اینکه مرسی اومدید به وبم
  منتظر حضور گرم دوبارتون هستم
  بعد اینکه واقعا از مطلبتون استفاده کردم
  ۲تا هم سوال داشتم
  ۱-برای اینکه وب دوستامو لینک کنم باید چی کار کنم ؟
  ۲-اینکه چطوری تو وبم عکس بزارم؟
  منتظرتونم که بیاید وب تازه ساخته ام

 323. yasi می‌گه:

  its all perfect
  thanks for coming and writing for me……
  come again…..
  i will be happy

 324. sahar می‌گه:

  سلام مطالبتون واقعا عالی بود دستتون درد نکنه

 325. محمد می‌گه:

  واقعا جالب بود
  آورین

 326. فاطمه می‌گه:

  مرسی از این راهنمایی منم از این به بعد سعی میکنم که این موارد را رعایت کنم

 327. عفاف نامه می‌گه:

  با سلام در عفاف نامه منعکس شد

 328. محسن می‌گه:

  عالی بود مطالب بیشتری ومتنوع تری تو سایت تون بذارین

 329. وحيد می‌گه:

  سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتان

 330. محمدرضا می‌گه:

  متشکرم که به وبلاگ من سر زدی.چطوری به وبلاگم اومدی من اونو تازه درست کردم وجایی ام ثبتش نکردم.

 331. مریم می‌گه:

  سلام
  نرسی از اینکه سر زدی وپیام گذاشتین

 332. امیرحسین می‌گه:

  سلام
  جالب بوداما من هیچ کدوم رو رعایت نمیکنم میگم هر کی اتفاقی اومد خوش اومد

 333. سلام
  ممنون از اینکه به ما سر می زنید
  این پست جالب بود ولی نکات فنی زیاد نداشت
  می تونم بپرسم چرا؟

 334. masoumeh می‌گه:

  بگذار بگویند خسیسم

  من دوستت دارم هایم را الکی خرج نمی کنم

  جز برای مهربانی خودت

 335. سلام دوست عزیز.ممنونم از حضور شما در وبلاگ ما. وب شما هم جالبه.مرسی.

 336. نرجس می‌گه:

  با اون مورد رنگ نوشته موافقم
  خودم بارها برام پیش اومده وقتی رفتم مطلب یه وب رو بخونم رنگ نوشتش چشمم رو خسته کرده و از اون وب اومدم بیرون
  مطالب مفیدی تو وبت هس مرسی

 337. حشمت سیاوشی می‌گه:

  سلام ممنون ومتشکرم که وقت صرف کردید وازوبلاک تخصصی اینجانب بازدید کردیدبرای بازدید ازسایت شما سرزدم مطالب متفاوتی را گرد آوری کردید که نحوه ی افزایش مخاطب برایم جالب وآموزنده بود ونکاتی ازآنرا برای افزایش بازدید رعایت خواهم کرد متشکرم

 338. ترانه می‌گه:

  سلام ممنون از حضورت

 339. ناشناس می‌گه:

  سلام
  مطلب جالبی بود.متشکرم و
  ممنون که به وبلاگم سر زدین

 340. باسلام
  ممنون از حضورتان
  وب تون متفاوته.خوشم اومد
  باتشکر

 341. رضوان می‌گه:

  سلام شما در وبلاگ مدرسه ما لینک شدید. منتظر حضور گرم شما هستیم

 342. نرگس می‌گه:

  سلام آقا سینا.ممنون که به وبم سر زدید.خوشحال شدم.وب جالبی دارید که مطالبش هم متنوعه.با افتخار لینکتون میکنم.

 343. علی می‌گه:

  سلام سایتتون عالیست ومطالب وپست هاش جالبتر موفق باشید وممنون از جضورتان

 344. علی می‌گه:

  سلام سایتتون عالیست وطالب مفیدی دارد وممنون از جضورتان

 345. مجید می‌گه:

  سلام خیلی خوب بود
  به ما هم سر بزنید

 346. hafez می‌گه:

  عالی
  یه سری هم به وبلاگ من بزن

 347. غریب اشنا می‌گه:

  سلام دوست عزیزم.مرسی از حضور همیشه سبزت بهار بیخزان.اشنای غریب وغریبه اشنا. سایتت رو خوندم محتواش عالیه. وبلاگ من چطور خوبه یا بد؟

 348. حمیدرضا می‌گه:

  آفرینیه سری هم به ما بزنید

 349. مریم می‌گه:

  سلام،ممنون که به وبم سر زدید و نظر گذاشتید.از مطالب وبتون استفاده کردم.موفق باشید.امیدوارم من تازه کار باز هم از نظراتتان استفاده کنم.بازهم ممنون.

 350. yahosein5 می‌گه:

  سلام ممنون از حضورتون بهار بی خزان بازهم به وبم سر بزنید خوشحال میشم و در ضمن از مطالبتون استفاده کردم
  یاعلی (ع) خداحافظ

 351. فاطمه می‌گه:

  سلام سایتتون خیلی خوبه مرسی که به وبلاگم سر زدید!

 352. مریم می‌گه:

  سلام دوباره .یه سوالی داشتم که شاید شما بتونید کمکم کنید . چند روزیه که سعی میکنم مطلب جدید بگذارم تو وبم ولی قسمت ارسال مطلب راه نمیده . فقط با یه فونت ریز میشه مطلب نوشت . خارج از این فونت هرچی تایپ میکنی و میگذاری توی صفحه اصلی درهم برهم دیده میشه . حتی درج تصویر و B فونت هم غیر فعال هست .از ورد هم که کپی میگیرم باز همین درهم برهمی بوجود میاد .حتی دیگه نمیشه چند خط رو انتخاب کرد در ادامه مطلب درج کرد .ممنون میشم راهنماییم کنید .

  • سینا می‌گه:

   سلام
   گاهی این مشکل پیش میاد محیط کاریتون چیه ؟ وردپرس ؟ به هرحال گاهی با راستارت مشکل های اینچنینی حل شدنیست گاهی با تغییر قالب و دست بردن در کدها و …

 353. masoumeh می‌گه:

  در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟

  مثل آرامش بعد از یک غم ، مثل پیدا شدن یک لبخند

  مثل بوی نم بعد از باران ، در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟

  من به آن محتاجم !

 354. fatemeh می‌گه:

  سلام ممنون که به من سر زدی
  مطالب وبت خیلی قشنگه
  خوشحال میشم دوباره به من سر بزنی

 355. ستاره می‌گه:

  ممنون که اومدی……..

 356. سلام
  مطلب خوبی بود…خیلی استفاده کردم
  ممنون که ب وبم سر زدید

 357. آتریسا می‌گه:

  سلام ممنون که به وبم اومدید منم اومدم تا بدونید هستم. مطلبای فوق العاده ای داشتین من که استفاده کردم.امیدوارم منم یه روز یه وب پر از نظر داشته باشم…

 358. آتریسا می‌گه:

  سلام اومدم تا بدونید هستم.ممنون که به وبم سرزدید.امیدوارم منم یه روز یه وب پر از نظر داشته باشم…

 359. verbena می‌گه:

  سلام بهار بی خزان ! مطالب مفیدی بود ممنون میشم از راهنماییهاتون در بهتر شدن وبلاگم استفاده کنم چون هییییییییچ تجربه ای در این خصوص ندارم !
  منتظر نظرات و انتقادات سازندتون هستم و ممنون که به ما سر زدید…

 360. وحیدد می‌گه:

  سلام دوست عزیز از راهنمایی های شما واینکه به وبلاگ مااومدین کمال تشکر رودارم در صورت تمایل مرا به اسم جلوگیروبگین شما روبه چه اسمی لینک کنم.

 361. جاوید می‌گه:

  سلام خسته نباشی مطلب شما جالب بود.

 362. محمدرضا می‌گه:

  سلام ممنون که سرزدین..ولی من برا بازدید بیشتر وب نزدم و یا تبلیفات…برا دل خودم فقط این کار رو کردم..ولی خوب خوشحال میشم بازدیدم بیشتر بشه وبا دوستان بیشتر اشنا بشم..موفق باشین

 363. نورا می‌گه:

  سلام مطلب قشنگی بود!
  ممنون!

 364. سارا می‌گه:

  مرسی سر زدی خوش حال شدم بازم بیا اگه با تبادل لینک موافق بودی خبرم کن ممنون

 365. احمدرضا می‌گه:

  سلام دوست عزیز بیشتر به ما سربزن

 366. mahdi می‌گه:

  دمتون گرم چیزای خوبی به من یاد دادین…..

 367. اعظم می‌گه:

  سلام خوبین تازه اززیارت امارضا(ع)برگشتم.اومدم سروقت وبلاگم .توصیه های شما مفید بود خیلی چیزا یادگرفتم در موفقیتم تاثیرداشت وفوق العاده اموزنده خوب است وب شما .دانلودکردم.وفیض بردم خدا خیرتون بده.من مطالعه زیاد دارم درکتاب ومطالب اموزنده را مختصرش میکنم ودراختیاردوستان عزیزم میذارم وکمی ازخودم زاییده فکرم است مخلوط میکنم یا گاهی صدای دلمو میذارم.از ملاقاتهای مکررشمااز وبم خوشحال میشم وازاینکه نظر برام میذارین خوشحالم.دوستدار ایده های شما هستم.اما ساعتها وقت میذارم. چون مودم ندارم دیر باز میشه.اما علاقه من باعث صبوری من میشه ومطالب رامیخوانم. دوست عزیز اقای علی سینا خدا خیرتون بده موفق سلامت باشی.بازم خوشحالم کن

 368. maryam می‌گه:

  زمیـن خوردی آخـرش، سـخته خیلـی باورش..

 369. Milad می‌گه:

  سلام وب قشنگی دارید موفق باشید ممنون که سر زدین.♥

 370. سمیرا می‌گه:

  مرسی از راهنمایی های خوبتون عالی بودموفق باشید

 371. تهرانی می‌گه:

  مطالب جالب بود موفق باشید

 372. مینا می‌گه:

  ایول باباچقدرنظرداری شیطونه میگه توروبذارم توی پیوندام.

 373. مینا می‌گه:

  ایول باباچقدرنظرداری !شیطونه می گه وبتوبذارم توی پیوندام.

 374. پسرباحال می‌گه:

  سلام مطالبتون قشنگه منتهی خیلی کارداره که مثل سایت شما بشه

 375. سرگردان می‌گه:

  اقا این همه کار داره نمی صرفه که این همه کار کنیم همون بی مخاطب باشیم بهتره

 376. گاه و بيگاه می‌گه:

  سلام مطالب مفید وارزشمندی بود
  استفاده کردم
  امیدوارم بتونم وبلاگ و تغییر بدم تا مخاطب بیشتری داشته باشم .منون به ما سر زدید

 377. هستی می‌گه:

  سلام ممنون سرزدی

 378. mari می‌گه:

  عاشقانه هایم همه رابه زانو زده !
  توبه عشق چه کسی ایستاده ای . . .
  مرسی از حضورتون

 379. emma می‌گه:

  سلام متشکرم از حضورت سایت جالبی داری بازم سر بزنیا!:)

 380. عمورحیم می‌گه:

  سلام وب خوبی دارید در حد طوفان ولی سه چیزدر وجودم نیست یه چیزو برات میگم که بی ارتباط باوبت نیست صبر ایوب

 381. نفس می‌گه:

  خدایا
  آرزویم بزرگ و دلم کوچک است
  تو به بزرگی وجلالی که داری
  برآورده اش کن
  مرسی دوست خوبم از حضورت در وبم.بازم سر بزنی خوشحال میشم.وب جالبی داری موفق باشی

 382. armin می‌گه:

  az matalebeto0on darss gereftem………
  mamno0on k behem sar zadiiiiiii….

 383. سلام
  دمت گرم خیلی حال کردم
  خیلی مطالب ارزنده ای هست
  کاش بتونم روی بلاگم سرمایه گذاری کنم

 384. فاطمه می‌گه:

  ساحل دلت را به خدا بسپار

  خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد !

 385. اميرومريم می‌گه:

  سایت جالبی دارین امیدواریم موفق باشین
  ماروهم لینک کنی خوشحال میشیم
  [چشمک]

 386. زهرا می‌گه:

  مرسی خیلی خوب بود الآنم میخوام یکیشو واسه خودتون امتحان کنم:
  من لینکتون کردم منو هم لینک کنید
  ممنون

 387. نریمانپور می‌گه:

  سلام
  سلام وب قشنگی دارید موفق باشید ممنون که به وبم سر زدین.
  امیدوارم همیشه موفق باشید

 388. اولدوز می‌گه:

  سلام دوست خوب
  ممنون که به وبلاگم سرزدید مطالبتون جالب وآموزنده بودومن به عنوان یک وبلاگ نویس که نه ولی به عنوان یک کاربرسعی میکنم نهایت استفاده روبکنم خوشحال میشم درنوشتن هرچه بهتریک وبلاگ راهنماییم کنید

 389. سیدعلی می‌گه:

  سلام خسته نباشیدچهکارکنم وبلاگم بازدیدکننده بیشتری داشته باشدبازهم سربزنیدمتشکرم اگرلینک کردیدخبرمکنیدتاسایت شمارالینک کنم

 390. سیدعلی می‌گه:

  سلام موسسه خیریه ودارالشفاءچهارده معصوم اهداف وطرحهای جامع امربه معروف ونهی ازمنکر واشتغال ورزق حلالدارم

 391. سلام ممنون از حضورتون توی وبلاگ من و مطالب زیبا و مفیدی که نوشتید

 392. hedy می‌گه:

  مرسی از اینکه به من سر زدین
  مطلب و نوشته ی عالیی بود
  بازم ممنون

 393. roza می‌گه:

  سلام مفید بود
  موفق وپیروز باشید

 394. کتابخانه حضرت معصومه (س) می‌گه:

  سلام مسئول کتابخانه هستم ممنون که به وبلاگ ما سر زدید آدرس وب سایت شما را در لینک دوستان قرار خواهم داد .

 395. برادر می‌گه:

  سلام و خسته نباشید

  ممنون از حضورتون و این مطلب خوب.

  در پناه خدا
  موفق باشید

 396. تارا می‌گه:

  بابای من وقتی گوشیش زنگ میخوره جوری رفتار میکنه

  که انگار تا الان همچین چیزی ندیده !

 397. معصومه می‌گه:

  سلام ممنون ازاینکه ب وبم اومدی مطالبتون خیلی ب دردم خورد.آپ هستم همیشه سربزنید

 398. هیرو می‌گه:

  خواستم ازراهنمایتون در مورداین که چطوری وبلاگ پرمخاطبی داشته باشم تشکرکنم.ممنون

 399. لاله می‌گه:

  سلام

  واقعامفیده سایتتون هم خسته نباشین همم خداقوت ایشالابیشترازاین موفق باشین
  ممنون ازحضورتون تووبسایتم
  .
  .

 400. هدیه می‌گه:

  آرزویم این است :
  نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد
  نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز و به اندازه هر روز تو عاشق باشی
  عاشق آنکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رها می گردد
  و تو را دوست بدارد به همان اندازه . .

 401. مهدی می‌گه:

  مطالب مفیدی را ارائه کردید امید وارم به وبلاگ ما هم سر بزنید با تشکر

 402. fereshteh می‌گه:

  خیلی باحال بود اطلاعاتم افزایش یافت.میسی:)

 403. رهی می‌گه:

  وای!چکارکردین اینقدمشتری دارین!نخوردیم نون گندم امادیدیم دس مردم نه تا این حد!

 404. فاطمه می‌گه:

  ممنون که به وبلاگم سر زدید موفق باشید

 405. الی می‌گه:

  مرسی بهم سر زدی….
  به این میگن یه سایت موفق 🙂
  بازم بیا
  تبادل؟؟؟؟

 406. محمد می‌گه:

  نکات خوب و مفیدی بود

  از وبلاگ ما هم بازدید کنید

 407. محبوبه می‌گه:

  من قبلا فکر میکردم دوستام سحر و جادویی چیزی می خوندن که اینقد بازدید کننده داشتن!:دی

 408. فرشته می‌گه:

  سلام. خوش بحالت .. وبت حرف نداره!
  ههههههههههههههههی زندگیییییییی . . .

  همیشه موفق باشین!

 409. mohammad hossein می‌گه:

  سلام..نکات خوبی بود…سعی میکنم رعایت کنم
  از اینکه به وبم اومدید متشکرم

 410. بدون شرح می‌گه:

  خیلی جالب بود.ممنون سر زدی

 411. شهاب می‌گه:

  سلام،وب حرفه ای داری اگه همینطوری ادامه بدی میتونی به درآمد خوبی هم دست پیدا کنی،از این مطلب خوب آموزنده لذت بردم مطالبی رو که خودم در مدت چند ماه وبلاگ داری تجربه کردم در مقاله سایت شما با چند دقیقه مطالعه مرور کردم موفق باشی

 412. سیده نرجس می‌گه:

  سلام
  خیلی استفاده کردم .ممنون

 413. مسلم می‌گه:

  وقتی آدم یک نفر را دوست داشته باشد بیش‌تر تنهاست.
  چون نمی‌تواند به هیچ کس جز به همان آدم بگوید که چه احساسی دارد.
  و اگر آن آدم کسی باشد که تو را به سکوت تشویق می‌کند،
  تنهایی تو کامل می‌شود…

 414. نازنین می‌گه:

  سلام.مرسی از بازدیدتون!
  از مطالبتون استفاده کردم!ممنون واقعا!

 415. نبوی می‌گه:

  مرسی از دعوتتون .تذکرات جالبی بود حتما سعی می کنم چند تایشو اجرا کنم .موفق باشید وهمچنان پر مخاطب

 416. mariana می‌گه:

  اطلاعات مفید وجالبی بود. حالا من یکی از حقه هایی رو که یاد دادی به خودت می زنم.به وبلاگم من یه سری بزن.خوش حال می شم.

 417. حسین پیرتاج می‌گه:

  از شعر زیبایی که در وب من برای آشنایی و دعوت گذاشته بودی بسیار لذت بردم . ازت ممنونم که به وب من سر زدی ، مطالب وتذکرات مفیدی در سایت شما هست که قابل توجه و سازنده است . بازهم می بینمتان . موفق و پیروز باشید .
  حسین پیرتاج ۸/۹/۱۳۹۲

 418. ترانه احسان می‌گه:

  سلام دوست خوبم.ممنوناز حضورت…سایت بسیار عااااااااااااالی داری من همیشه بهت سر میزنم…منتظر حضور گرمت و نظراتت هستم…یاعلی…

 419. سلام پسرم من دیروز خیلی دنبال این قسمت گشتم تا از اینکه به وبلاگ ما سر زدی تشکر کنم اما پیدا نکردم دوباره تو سایتت می گشتم این قسمت رو پیدا کردم گفتم دوباره ازت تشکر کنم به خاطر سر زدن به وبلاگ ما .ممنون.من لینکت کردم.

 420. آهین می‌گه:

  سلام وبلاگتون جالب بود
  موفق باشید

 421. حسيني می‌گه:

  با سپاس از راهنمائی شما

 422. ali می‌گه:

  با سلام از اینکه به وبلاگ خودتون سر زدی تشکر
  سایت واقعا پر محتوایی داریداگر افتخار لینک می دهید خبر کنید
  با تشکر

 423. عبدالرضا می‌گه:

  ممنون که سر زدید. خوشحال میشم شما را دوباره زیارت کنم.

 424. جعفر می‌گه:

  سلام از اینکه مارا به وبسایتتان دعوت کردیدبسیارسپاسگزارم وضمنا”بی تعارف از وبسایتان لذت بردم بسیارپرمحتواوآموزنده بود.بااحترام

 425. احسان می‌گه:

  سلام . مطب وبی بود . متشکرم

 426. ناشناس می‌گه:

  خوب بود حالا تو بیا تو وبلاگ با و نزر بده

 427. توفیقی می‌گه:

  با سلام وخداقوت وبتان خیلی جالب است از راهنمایی هایتان متشکرم

 428. توفیقی پور می‌گه:

  با عرض سلام از اینکه بعضی اوقات ازوبلاک مجتمع آموزشی سید قطب بازدید می کنید ونظر می دهید بسیار متشکرم

 429. shahin می‌گه:

  سلام ممنون که سر زدی وبت خیییییییییییییییلی عالیییییییییییی بود بازم سر میزنم

 430. دوست می‌گه:

  شلام .
  از حضورت ممنونم دوست خوبم . بعضی از مطالبت رو مطالعه کرد جالب بود و استفاده بردم

 431. هبوط می‌گه:

  سلام
  درود متن خوبی بود دو سه موردش واقعا برام تازگی داشت و جایی نشنیده بودم!!!!

 432. tanha می‌گه:

  خیلی ممنون از راهنمایت آموزنده بود بازم میام

 433. یگانه می‌گه:

  مطلب خیلی آموزنده ای داشت ممنون
  بابت نظراتی که دادین……………

 434. پریسا می‌گه:

  ممنون به وبم سر زدی

  لینکت کردم
  لینکم میکنی؟

 435. یاسی می‌گه:

  خیلی باحال بود مرسی عسیسم

 436. الهام می‌گه:

  سلام
  ممنون از حضورتون تو وبلاگم!!

 437. حسرت می‌گه:

  سلام دوست عزیز ممنون از اینکه بهم سر میزنی

  خوشحالم کردی منم هر وقت بتونم حتما باز میام اگه زنده بودم

 438. arash می‌گه:

  ممنون خیلی مطالب وبلاگت مفید بود اگه خاستی تبادل لینک کن

 439. شایان می‌گه:

  سلام خیلی خوشم اومد. باز هم به شما سر خواهم زد.

 440. اسما می‌گه:

  سلام وب بسیار اموزنده ای دارید ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدین.

 441. مريم می‌گه:

  خوب بود استفاده کردم

 442. محمد می‌گه:

  هر وقت به تو فکر میکنم

  با خود می اندیشم که چگونه ممکن است

  فرشته ای در چنین ارتفاع پایینی پرواز کند!

 443. ساسان می‌گه:

  سایت عالی دارید باتشکر استفاده کردم

 444. mah$a می‌گه:

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون

 445. روح زندگی می‌گه:

  سلام چیزهای جدیدی یاد گرفتم ممنون بابت این مطالب آموزنده ی شما…

 446. مهرداد می‌گه:

  خیلی مطلب مفیدی بود واقعا ممنون

 447. با سلام از راهنمایی های شما در مورد سایت ها وجستجو گرها ممنونم

 448. محمد می‌گه:

  سلام
  ممنون از حضورتون

 449. افشین می‌گه:

  سلام مرسی که به وبلاگم سرزدید وممنون از راهنمایی که کردین

 450. mk می‌گه:

  سلام ممنون که سر زدی وبت خیییییییییییییییلی عالیییییییییییی بود بازم سر میزنم

 451. زینت می‌گه:

  از مطالب خوبتون خیلی لذت بردم واز اینکه به وب من سر زدید ممنونم موفق باشید

 452. نارسیس می‌گه:

  سلام دوست عزیز و ممنون از راهنمایی های کارآمدت. ارزوی خوشبختی برای شما و همسر عزیزت دارم. وبتون ۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۲۰

 453. نارسیس می‌گه:

  راستی به وبلاگ من سر بزنید و نقاط ضعفشو بهم بگید . بازم مرســــــــــــــی

 454. ALI می‌گه:

  خب معلومه دیگه اگه به وب این و اون سر بزنیم اونا هم به وب ما سر می زنن
  در نتیجه وبمون پر مخاطب میشه
  به تبلیغاتم نیاز نداره

 455. ma.. می‌گه:

  ممنون ک بهم سرزدی..

 456. دانيال می‌گه:

  مرسی ازاینکه به وبم سرزدی وبت جالبه

 457. دانيال می‌گه:

  مرسی از اینکه به وبم اومدی وبت جالبه

 458. طلا می‌گه:

  سلام مرسی‌ که به وب ما سر زدید ولی‌ واقعا مطالبش برا شما مفید بود؟(شوخی‌) باشه من شما رو لینک می‌کنم

 459. ياقوت سبز می‌گه:

  سلام
  تشکر از حضورتان در وب پسرم.

 460. علائق من ... می‌گه:

  ممنون که به وبم آمدی….
  تشکر.

 461. sani می‌گه:

  سلام
  خداقوت
  مطالب وبتون واقعا زیباست
  ممنونم ک بهم سر زدید

 462. هامون می‌گه:

  سلام دوست عزیز از مطالبت استفاده کردم
  موافق مطالبی که بیان کرده بودی هستم
  موفق و شاد باشی. بنده موافق لینک هستم.خبرش با شما

 463. الهه دریاها می‌گه:

  ممنون ازپیشنهادادتون.وبلاگ من خیلی خیلی کم بازدیدکننده داره

 464. سلام سینا جان خیلی مطلبت قشنگ بود و کلی آم وزنده من دوست دارم که باشما تماس داشته باشم واز شما مشاوره غیر رایگان بگیرم
  ممنون میشم به من ایمیل بزنید

 465. حديث می‌گه:

  ممنون که بهم سر زدی!

 466. niusha می‌گه:

  سلام مرسی به وبلاکم سر زدی جالب بود

 467. arefe می‌گه:

  سلام من همه ی مطالبتونونخوندم اما تااینجا جالب بود.میشه به منم کمک کنید ک وبموجذابترکنم اخه رفیقم تنهام گذاشته و من زیاد حرفه ای نیستم

 468. سیلام سیلام مودیر جوون میسی که نظر دادی تو وبمD:
  سایت تو هم خیلی خوبه.
  بازم به وبم بیا بوخودا خوشال میشیم. 😐

 469. رضا می‌گه:

  سراغ کلاغی را میگیرم که قار قارش را به فال نیک بگیرم ، وقتی قاصدکها همه لالند…
  دوست خوب و عزیزم بازهم زحمت افتادی و ما را خجالت زده کردی قربان مرامت
  بازهم ما را از راهنمایی های خودت بی نصیب نزار…
  ممنووووووووووووووووونم.

 470. pary می‌گه:

  سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون.
  من یه سوال داشتم: میشه بگید چه طوری باید تبادل لینک کنیم؟

 471. غریبه می‌گه:

  سایت زیبا و پرمحتوایی داری.
  از این که به سایت خبری مورموری آنلاین سر زدی بسیار سپاسگزارم.

 472. habibzoormand می‌گه:

  سلام دوست خوبم.ممنون که به وبلاگ من سرزدی.از وبسات توهم خیلی خوشم اومد.اگه میخوای بیا تبلیغ وبهای یکدیگر بکنیم.جوابشو در نظرات وبلاگ من بنویس.

 473. زهرا می‌گه:

  سلام دوست عزیز ممنون که به ساست رمان رمان سر زدی و نظر گذاشتی.
  مطالب مفید وکاربردی بود.ممنونم

 474. بيزارم از هر آنكه فاطمه از او بيزار است می‌گه:

  یا رقیه بنت الحسین…
  تو ببخشا که اگر،صورت من نیلی نیست ،
  پلک سالم دارم
  بازو و پهلوی من بی درد است
  لیک چشمانم اگر بهر تو گریان نشود
  نامرد است

 475. قاصدک می‌گه:

  سلام.

  به نظر شما علت دین زدگی و

  بدحجابی نوجوانان چیست ؟

  منتظر نظرات گرانقدر شما هستم

 476. پزمان می‌گه:

  ممنون خیلی خوب بود

 477. sorour می‌گه:

  مرسی که اومدی بازم بیا

 478. مبینا می‌گه:

  ممنونم ک اومدین وب شمام خیلی اموزنده است.خوشم اومد

 479. VahiDeh می‌گه:

  jaleb bodd va mofid
  merC kheyli

 480. ماهان می‌گه:

  سلام باوجود تعدادزیاد مخاطبانی که داریدازاینکه فرصت می یابید وبه دیگران سرمی زنید ازشما سپاسگزارم این بدعت والگوی مناسبی برای تازه کارهائی مثل من خواهدبود سایت شما متنوع ودرمورد موضوعات نیز اطلاعات کاملی ارائه شده است شادابی وسلامتی شما را ارزومندم موفق باشید

 481. VahiDeh می‌گه:

  jaleb bood va mofid
  merC kheyli

 482. مهدی می‌گه:

  سلام دوست عزیز ممنون ک به وبلاگ من سر زدی سایت خوب وبسیار زیبایی داری
  اگه موافقی،میتونی منو لینک کنی ممنون میشوم.

 483. معصومه خانم می‌گه:

  سلام
  نه بابا ایول
  خوشم اومد

 484. SARA T.A می‌گه:

  ممنون که سر زدین…مطالبتون عالیه…

 485. آرزو می‌گه:

  خیلی جالب بود ، خوشم اومد دوست عزیز ، موفق باشی

 486. ali92 می‌گه:

  مرسی از مطالب مفیدت…………ایولا…..

 487. فرزانه می‌گه:

  سلام.مرسی بهم سر زدید..مطالب مفیدی نوشتید…من خوشحال میشم نظر کلی راجب وبلاگم بدیدتا پر مخاطب بشه ومورد پسند دوستانم

 488. sara می‌گه:

  salam merci as web zibatoon

 489. سارا می‌گه:

  سلام

  مطلب جالب و کاربردی بود

  از اینکه بهم سر زدین ممنون

  بازم بیایین خوشحال میشم!

  بای

 490. setaremahtabbahar می‌گه:

  سپاس گزارم که کلبه ی کوچک من را با پیام زیبایتان روشن کردید…

 491. اسرا می‌گه:

  مطالب مفید و آموزنده ای دارید از اینکه به وبللگم سر زدید ممنونم
  منتظر مطالب مفیدتر هستیم

 492. مطالبتون زیبا و آموزنده است مر۳۰

 493. دیوونه می‌گه:

  سلام
  ممنون
  موفق باشین…
  محتاج دعام
  یاحق

 494. مرسی از حضورتون…
  واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!شما چقد آمار وبتون بالاس!!!!
  رمز موفقیتتون چیه؟

  • مدیر سایت می‌گه:

   سلام
   لطف دارید. ما کارمون همینه اگر نظراتو بازدیدمون زیاد نباشه که باید به کارمون شک کرد هر شخصی که بخواد می تونه امارش بالا بره با هزینه کم.

 495. parisa می‌گه:

  محشر بود و فوق العاده مفید… بیشتر بهم سر بزن خوش حال میشم

 496. anita می‌گه:

  خیلی ممنون که به وبم اومدین…باز هم بیاین خوشحال میشم

 497. پیروزمند می‌گه:

  سلام می خواستم بپرسم راه آشنایی شما با وبلاگم یعنی
  از چه راهی و چه گونه بود ؟
  من مایل به تبادل لینک با شما هستم اگر شما هم مایل هستید خبرم کنید.

 498. سلام مطالب مفیدی را ارائه دادید برای ما که تازه کار هستیم مفید بود ممنون از شما

 499. سلام مجدد –میشه به وب من هم سربزنید ونقاط قوت وضعف وبم رو بگید ؟ممنون میشم

 500. بهار می‌گه:

  سلام
  ممنون از مطب خوبتون
  ببخشید چجوری تصاویر رو تو وبلاگ میذارید؟
  بنر رو چجوری درس کنم؟

 501. مونی می‌گه:

  سلام…ممنونم به من سرزدید.

 502. انیسه می‌گه:

  مرسی استفاده کردم…

 503. گیتی رسائی می‌گه:

  درست است که بازدید کننده انسان را دلگرم میکند .ولی مثلا کسی که در یک روز سه هزار باردید کننده دارد من فکر میکنم اغراق است . باید همه چیز قابل قبول باشد . بله اگر سایت یا وبلاک تبلیغاتی باشد خوب منطقی است ولی یک وبلاگ بسیار معمولی به نظر درست نمی آید.

 504. مریم می‌گه:

  منم اومدم. ممنون مطلب خوب وکاربردی بود.شمارولینک میکنم.

 505. مریم می‌گه:

  راستی شما که بلاگ اسکای هستین چه جوری لینکتون کنم.

 506. r می‌گه:

  اوووووووووووووووووووه چقدر نظر خدا زیادشون کنه
  وبتون عالی بود
  یه سوال شما می تونید بنر درست کنید برام؟

 507. ayn@m می‌گه:

  سایت خیلی زیبایی داری

  از این که به وبلاگم اومدی هم ممنون

 508. سلام
  ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدید
  وب زیبایی دارید

 509. مریم می‌گه:

  ممنون که سر زدید.

 510. کلبه عشق می‌گه:

  ممنون که به کلبه ی ما اومدین بازم تشریف بیارین..از مطلب مفیدتونم ممنون-{@

 511. محسن نژاد می‌گه:

  سلام و درود
  برای من تعداد بازدید کنندگان مهم نیست
  بلکه کامنتها و گفتگوهای کامنتی که با دوستان دارم مهم است.
  موفق باشید

 512. مجید می‌گه:

  کامل وجامع بود ممنون ارادت

 513. فاطمه می‌گه:

  سلام وبسایتت روسرتاپاخوندم حرف نداره ممنون ک برام کامنت گزاشتی پیامت عالی بود

 514. ممنون از راهنمایی شما امیدوارم بتونم از این راه ها برای بهتر شدن وبم استفاده کنم

 515. MEYSAM می‌گه:

  سلام ممنون بهمون سرزدی وبتون عالیه سعی میکنم از مطالبتون استفاده کنم

 516. آوا می‌گه:

  سلام من از وبلاگ fshschool.blogfa.com اومدم واقعا از مطالبتون استفاده میکنم خیلی واضح و خوب توضیح دادید فقط تبلیغاتی کهدارید یه کم شلوغه یعنی فکر میکنم اگه این قدر متحرک نباشن بهتره. بازم تصمیم با خودتونه.
  راستی با لینک چه طورید؟؟؟؟؟؟

 517. حمید می‌گه:

  سلام.اومده بودی وبلاگم و من رو دعوت کرده بودی بیام منم مزاحم شدم.
  لطفاً به دادم برسید و کمک کنید از وبلاگم بازدید بیشتری بشه.مرسی.
  اگه میشه برای وبلاگ من هم تبلیغ کنید.
  باز هم ممنون.
  یا علی…

 518. سلام از مطالبتان نهایت استفاده را بردم

 519. سلام

  از راهنمایی شما ممنونم و برایتان آرزوی بهترینها را دارم

 520. fateme می‌گه:

  salam.vebeton aliiiiiiiiiiiiiiii bod bi taarof.
  mer30 b khater hozoretan…
  like.

 521. بهنام می‌گه:

  سلام رفیق – من اهل تعرف نیستم و نمیتونم بگم سایت عالیی داری چون فرصت نکردم کامل توش سیر کنم ولی ابن قسمتش خوب بود – فقط بهت توصیه میکنم کمی متفاوت باش

 522. سلام متشکرم از مطالب
  چگونه سایت و وبلاگ پر مخاطبی داشته باشیم ؟
  بسیار استفاده کردم سعی می کنم به کار بگیرم . ممنونم از راهنمایی های شماچرا که این برای سوال مهمی بود که بعد از این همه زحمت چرا بازدید و یا نظرات این همه کم است . سپاس گزارم

 523. احمد می‌گه:

  سلام عزیز مطالبت خیلی جالبه مرسی که لایق دونستی سر زدی بازم با امدنت شادم کن

 524. mah می‌گه:

  مطلبتون جلب بود
  ممنون ازحضورتون

 525. Bahareh می‌گه:

  سلام
  لینکتون کردم

 526. باسلام.فرارسیدن اربعین حسینی را پیشاپیش به تسلیت عرض می نماییم.
  با تشکر از بازدید شما از پایگاه اینترنتی هیأت پیروان ولایت قزوین
  مطالب بسیار مفیدی دارید . به پیوند های روزانه ما اضافه شدید.
  در پناه حق
  یکـ ولایتی

 527. احسان می‌گه:

  سایت جالبی دارین
  استفاده کردیم

 528. امیر علی می‌گه:

  با سلام وعرض ادب
  از مطالب سودمند شما وسایت استفاده لازم را بردم
  در صورت امکان ما رااز راهنمایی های خودتون محروم نگذارید

  یا حق

 529. zahra می‌گه:

  سلام خوبین؟؟؟
  ممنون که اومدین تقریبا بضی ازمطالب روخوندم خوب بود
  پستهای جالبی وعالی گذاشته بودی
  بااین حال ممنون که اومدی

 530. Azadeh می‌گه:

  تنها غروب ها نیست که دلگیر است…
  دلت که گیر کسی باشد همیشه میگیرد…

 531. حمید می‌گه:

  جالب بود شما را به وبلاگ محبان الزهرا دعوت میکنم

 532. vajakar می‌گه:

  سلام و سپاس از شما

 533. موسوی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  بسیار لذت بردم صداقت و درستکاری شما قابل ستایش است امیدوارم همیشه سرشار از انرژی ولبخند باشید

 534. N30 می‌گه:

  سلام .
  مرسی ک سرزدین.
  واقعا پست های زیباو پر باری داری.
  موفق باشی

 535. ملیکا می‌گه:

  سلام خیلی ممنون که سر زدین
  مطالبتون جالبن..
  من لینکتون میکنم
  بازم سر بزنین
  راستی: وب داداشم هم علمیه اگه مایل بودین سر بزنین:

 536. آتیلا می‌گه:

  سلام ممنون که به وبم سر زدین همکار عزیز….
  وبتون خوبه بهتون تبریک میگم 🙂

 537. با سلام:
  مطلب شما مفید و سازنده بود…
  حهت بالا بردن رتبه وب بایستی مطالب شما جالب و منحصر به فرد و مفید باشد…
  منتظر بازدید شما از وب سایت برترین کتاب به آدرس با پیج رنک ۳ و روزانه هزاران بازدید هستم….کسانی که در خصوص افزایش بازدید وب سوال داشتند می توانند از بخش نظرات ئب سایت ما با ما در تماس باشند….

 538. محمد می‌گه:

  سلام دوست عزیز.ممنون که به وب ما سر زدی.
  امیدوارم موفق باشی.بازم پیش ما بیا. خوشحال میشیم.

 539. ENIS می‌گه:

  سلام مرسی ایده های خیلی خیلی جالبی بود . ممنون که به وبم سر زدی ممنون از وب سایت خوبت و ای مورد خاص که باعث کمکت به دیران میشه بازم به من سر بزن و بازم ممنون

 540. گندم می‌گه:

  مطلبتون جالب بود.
  خوشحال می شم از وبلاگ من هم دیدن کنید.
  کسی مرانساخت بلکه خدا ساخت.آنگونه که خودش می خواست نه دیگری.
  دکتر شریعتی

 541. سلام مطلبت بسیار جالب بود ، در کل سایت جالبی داری ، نمی دونم میشه تبادل لینک کرد یا نه …؟ اگه میشه خبرم کن .

 542. مهروش می‌گه:

  خدا قوت، همواره پیروز باشید

 543. banoo می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  سایتتون عالیه
  خوشحال میشم سربزنین
  تبادل لینک؟؟؟؟؟

 544. آريانا می‌گه:

  مطالبتون واقعا به دردم خورد.ممنونم از لطفتون.

 545. باران می‌گه:

  خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم
  در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها
  تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز

 546. مسافر می‌گه:

  سلام.

  ممنون به وبم سر زدین…

  پست مفیدی بود.

 547. key1 می‌گه:

  واقعا دست مریزا ولی اگه اجازه بدین میخوام این پستو کپی کنم تا بازدید کنندگان من هم ازش بهره ببرندممنون.

 548. حامد وب می‌گه:

  سلام خیلی ممنون که به وبم سری زدی ممنون.

 549. man می‌گه:

  عالی من حتما اینا رو رعایت می کنم

  مرسی که به وبلاگم سر زدی

 550. شیما می‌گه:

  سلام دوست عزیز.
  ممنون که اومدی از وبم دیدن کردی.وب خوبی داری.بازم به ما سر بزن.
  موفق باشی.

 551. رز آبي می‌گه:

  سسسسللللااااااااممم..خوبی؟خوشی؟سلامتی؟خدا رو شکر…
  مررررسیییی که به ویلاگ خودتون سر زدین!
  در ضمن وب مفیدی دارین خیلی به دردم خورد ممنون!
  امید وارم موفق باشین!:-۰

 552. حیران می‌گه:

  موارد جالبی را بر شمرده بودی
  بعضی هایشان البته تکراری یا جزء بدیهیات بود
  با این حال دقت شما قابل تحسین است
  موفق باشید

 553. zahra می‌گه:

  سلام ممنون که به وبم سر سزدید وب بامزه ای دارید موفق باشید.

 554. مهدی مهرجو می‌گه:

  از راهنمایی هاتون مچکرم

 555. کیانا می‌گه:

  ممنون که سرزدی شمارو لینک کردم فقط نمی دونم لینکاام کحامیرن

 556. مــــا از همان کودکی …
  بازیچــــه ی دســـت روزگار شدیم
  وگـــرنه کدوم روبـــاهی پنیــر میــخورد ! ! !

  ممنون از اینکه به من سر زدید

 557. سرگشته می‌گه:

  چیزی تا شب یلدا نمونده یادت باشه که من اولین بیکاری بودم

  که بهت تبریک گفتم پیشاپیش شب یلدا مبارک ارزو میکنم همونجور

  که برگای پاییزی رو زیر پات له میکنی غصه هاتو هم له کنی

 558. ندا می‌گه:

  مرسی واقعا مفید بود

 559. فاطمه می‌گه:

  خیلی مفید بود ولی وبلاگ من موضوعش غمگینه
  بهم سربزن اگه با تبادل لینک موافقی خبر بده
  خیلی از سایتت خوشم اومده واقعااااااااااااا عالیه

 560. سربازعشقII می‌گه:

  با سلام خدمت شما.
  شما با نام یک مرد یک زندگی لینک شدید .
  لطفا اگر امکان دارد ما را با نام سرباز عشق اگر امکان دارد لینک کنید

 561. Ehsan می‌گه:

  توی تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشید

 562. MARYAM می‌گه:

  ممنون وب شما هم جالبه .خواستی به اون وبمم بیا

 563. سعیده می‌گه:

  سلام ممنون که سرزدید این مطلبتون هم مثل مطالب دیگرتون عالی بود ممنون

 564. نازنین می‌گه:

  ای بلا عجب روش هایی بلدی.خودم طرفدارسایتتم برای همینه اینقدر طرفدار داری. حتما عمل میکنم فعلا برای مسابقه گذاشتمش بعدا درستش میکنم حتما به وبم سربزن.خوشحال میشم.

 565. سلام دوست عزیزم به نظرمن برچسب زدن برای هرمطلب که معمولابرای هرپست میتوان۵برچسب زدوثبت سایت یاوبلاگ درموتورهای جستجوگرهای متعددهم باعث افزایش بازدیدکنندگان میشه البته بانظرات شماهم که نوشته بودین کاملاموافقم.
  ممنون ازاینکه به ماسرزدین

 566. محمد صادق می‌گه:

  ممنون از اینکه اومدی به وبلاگم ، وب بسیار خوبی داری مخصوصآ: چگونه سایت و وبلاگ پر مخاطبی داشته باشیم ؟ بازم مرسی

 567. فاطمه می‌گه:

  ممنون
  در ضمن وب پر محتوا و زیبایی دارین

 568. ندا می‌گه:

  خیلی ممنون که اومدی وبم!!!!!!!

 569. ata می‌گه:

  عالی بوداستفاده کردیم

 570. fatemeh می‌گه:

  در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
  شرط اول قدم ان است که مجنون باشی

 571. هستی می‌گه:

  مرسی که به وبم سر زدین
  وبتون عالیه

 572. فاطمه می‌گه:

  ممنون که به وبم سر زدین خوشحال شدم!

 573. فرزادنیا می‌گه:

  سلام
  ممنون که سری به مازدید.عالی بود استفاده کردم
  موفق باشید

 574. mahtab می‌گه:

  تشکر از مطلبتون.

 575. یا علی می‌گه:

  سلام
  ممنون
  از مطالب مفیدتان بهره بردم
  باز هم به من سر بزنید و راهنمایی بفرمایید
  یا علی

 576. مهسا می‌گه:

  ،اووووووووف!!!
  آدم حوصله ش سر میره.یه ساعته دارم میام پایین تا یه نظر بدم.
  برای جلب این همه نظر از کارهایی که خودت گفتی استفاده کردی؟
  بذریم،وبت قشنگه ه ه ه ه

 577. fatemeh می‌گه:

  کـَلآفـِه شُدَن یـَعنــی:

  دِلتـَنگـ ِ کـَـسـی بآشــی، کـِهـ ِ نـیستــ!

  حوصـِلـِهـ ِ کـَسـی رو نـَداشتِهـ بآشــی ، کـِهـ ِ هـَستــ

 578. sara می‌گه:

  سلام مرسی که اومدید وبلاگ من امیدوارم خوشتون اومده باشه بازم بیاید.

 579. sara می‌گه:

  سلام الان تو وبلاگم بودم مرسی که اومده بودید امیدوارم خوشتون اومده باشه وبازم بیایدو نظر بدید.ممنون

 580. با سلام . من شما را لینک کردم.خوشحالم که به ما سر زدید.در ضمن این مطلب بسیار برای من جالب بود.

 581. هدایتی می‌گه:

  سلام،وبتون عالیه و استفاده کردم،ممنون از اینکه به وبلاگ حقیر سر زدید.موفق باشید

 582. سلام پیشاپیش یلدامبارک…….

 583. وبت با محتوا بود . موفق باشید

 584. آرمین شیردل می‌گه:

  من مدیر و نویسنده ی همان وبلاگ حمایت از مدرسه ی البرز هستم . مطالبتان را بیشترش را خواندم و باید بگویم که مطالب بسیاری جالبی دارید.
  به امید دیدار مجدد و موفقیت هر چه بیشتر شما.

 585. غزل می‌گه:

  $$$$$$_______________________________$$$$$
  __$$$$$$$$*_____________________,,$$$$$$$$*
  ___$$$$$$$$$$,,_______________,,$$$$$$$$$$*
  ____$$$$$$$$$$$$___ ._____.___$$$$$$$$$$$$
  ____$$$$$$$$$$$$$,_’.____.’_,,$$$$$$$$$$$$$
  ____$$$$$$$$$$$$$$,, ‘.__,’_$$$$$$$$$$$$$$$
  ____$$$$$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$$$$$$
  ______***$$$$$$$$$$$@@$$$$$$$$$$$****
  __________,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,,
  _____,,$$$$$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$$$,,,
  ____*$$$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$$$$
  ___,,*$$$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$$$$,,
  _,,*___*$$$$$$$$$$$___*___*$$$$$$$$$$*__ *’,,
  *____,,*$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$*,,____*
  ______,;$*$,$$**’____________**’$$***,,
  ____,;’*___’_.*__________________*___ ‘*,,
  ,,,,.;*____________—____________ _ ____ ‘**,,,,
  یه چند تا از این کامنت ها رو هم به ما بدید…گناه داریم به خدا…
  قربونت برن دخترای محلتون…ایول بابا دمت گرم … حال دادی..

 586. نن می‌گه:

  واقعا به دردم خورد!!!!!!!!!!

 587. نن می‌گه:

  موافق هستید تبادل لینک کنیم؟تو وبلاگم پاسخ دهید.ممنوننننننننننن

 588. گلناز می‌گه:

  مرسی که به وبم سر زدی خوشحالم کردی.

 589. parniya می‌گه:

  ممنون مطالب خوبی دارید.خوشحال میشم دوباره بهم سر بزنید…

 590. soosan می‌گه:

  سلام وبتون عالی بود

 591. yas می‌گه:

  سایت خیلی خوبی داری من حسوووودیم شد

 592. علی می‌گه:

  سلام خیلی عالی بود ملیسی عالییییییییییییییییییی

 593. aliano می‌گه:

  سلام
  ممنون که به وب من سر زدی
  دوست داری با هم تبادل لینک داشته باشیم؟
  لطفأ خبرم کن و منو با نام خرید۳ریع لینک کن
  لطفأ هردو شو لینک کن تا بلینکمت

 594. ناشناس می‌گه:

  دست بر دلم نگذار!میسوزی

  داغ خیلی چیز ها بر دلم مانده

 595. مریم می‌گه:

  سلام سایت خیلی خوبی داری در ضمن من خوندم حرفای قشنگی گفتی

 596. جواد می‌گه:

  سلام . مطالب خوبی بود استفاده کردم . اگه اشکالی نداره بازم سر می زنم

 597. zbzg... می‌گه:

  سلام خیلی وبتون قشنگه بازم سر بزنید

 598. من اردوان مقیمی یزدی هستم . جیمیل من هم این است:ardavan1382هست.

 599. پریا می‌گه:

  سلام مطالب عالی و مطنوع و خوبی داشتی و البته بابت نظر ی که تو وبم گذاشته بودی ممنون باز هم از این کار ها بکنی من هم بهت سر میزنم

 600. سمیه می‌گه:

  سلام وبتون خییییییییییییییییییلی محشره.ممنونم بهم سرزدین

 601. فاطم می‌گه:

  سلام
  وبت خیلی خوبه مطالب هم خیلی به دردم خورد
  ممنون که بهم سر زدی

 602. faaateemee می‌گه:

  ممنون از حضور گرمتون،سایت فوق العاده ای دارید.

 603. Reza می‌گه:

  سلام.یک بهمن تولد عشقمه.میخوام واسش یه عالمه تبریک جمع کنم.ممنون میشم به وبلاگم بیای و بهش تبریک بگی.
  مرسی

 604. fatemeh می‌گه:

  فرشته‌ها از امشب صبوی غم می‌نوشن
  دوباره اهل جنت پیرهن سیاه می‌پوشن
  تسلیت

 605. e.m می‌گه:

  با سلام
  عالیه خیلی هم عالی
  اگه با تبادل لینک موافقید ب وبم بیاین و بگید ب چ اسمی؟
  منم اسم وبلاگم عشق هرگز نمی میرد…
  ممنونم

 606. مدیر وبلاگ رزمندگان می‌گه:

  با سلام ممنون از لطفتان و از نحوه سایت نویسی شما خیلی استفاده کردم لطفا بیشتر همکاری نمایید. اجرکم عندالله

 607. دوست می‌گه:

  بیا هم دیگر را لینک کنیم

  سایتت بسار زیبا بود

 608. لیان می‌گه:

  ممنون که بهم سر زدی .خیلی از مطالبتون استفاده کردم .

 609. p.so می‌گه:

  سلام.
  واقعا اینطوره.
  خوشم اومد.
  به وب من هم سر بزن.خوشحال می شوم.

 610. فاطیما می‌گه:

  سلام سایت جالبو خوبی دارین ممنونم که به وب من سر زدید گبازم بیاید خوشحال میشم

 611. faraj می‌گه:

  سلام ممنون که بهم سر زدی
  با لینک موافقم اگه خواست خبرم کن

 612. faraj می‌گه:

  سلام امید ممنون که بهم سر زدی

  با لینک موافقم اگه خواست خبرم کن

 613. جدال خان می‌گه:

  مرسی ازین که سر زدی سایت پر محتوایی داری

 614. ika2000 می‌گه:

  خیلی کمکم کرد
  خیلی مچکرم

 615. فاطمه می‌گه:

  سلام عزیییییییییز خوبی؟وبتون خیلی زیباست .. خوشحال میشم به منم یه سری بزنید ممنونم

 616. سرگشته می‌گه:

  کسی که بهشت را بر زمین نیافته است، آن را در آسمان نیز نخواهد یافت. خانه ی خدا نزدیک ماست و تنها اثاث آن ، عشق است……

 617. بانو می‌گه:

  تنها معنای زندگی , معنایی است که انسان, با شکوفا ساختن نیروهای نهفته در درونش به زندگی می دهد.
  اریک فروم

 618. mehrab می‌گه:

  ممنون از مطالب جالبت

 619. زرگانی می‌گه:

  ممنون عالی بود

 620. ر-الف می‌گه:

  سلام.ممنون از حضورتون.سایت پرمحتوایی دارین بخصوص مطلب فوق.البته من وبلاگ نویس حرفه ای نیستم وخوشحال میشم که کاستی هام رو بهم بگید البته با راه حل .ممنون

 621. Setareh می‌گه:

  ممنونم مرسی که به وبلاگ من سر زدید

 622. الناز می‌گه:

  سلام مرسی که سرزدید میخواستم پیشتهاد تبادل لینک بدم و اگه خواستین منو به نام برای مخاطبم لینک کنید و
  بم بگید تا سه سوت بلینکمتون
  دوستون دارم

 623. الناز می‌گه:

  سلام مرسی که سرزدی.بازم بیا

 624. خورشید می‌گه:

  سلام خیلی خوب بود

 625. fateme می‌گه:

  ممنون از حضورتون……..
  مطالبتون بسیار اموزنده و به درد بخور بود…….

 626. رها می‌گه:

  مرسی که سر زدید….

 627. سیده ثمین می‌گه:

  سلام . مطلب مفیدی بود واقعا استفاده کردم. البته به بعضی موارد قبلا هم رسیده بودم. ممنون از حضورتون. و اگرم ب تبادل لینک موافقید یه خبری بدین

 628. amir می‌گه:

  سلام اگر تبادل بنر موافقی خبر دارم کن

 629. maedeh می‌گه:

  پسره پست گذاشته بود:دختری که دوست پسرشو تیغ میزنه دختر نیس

  ژیلته…………..

  یه دختر هم کامنت داده بود :پسری که میشه تیغش زد پسر نیست

  موی زائده………….

  یعنی عاشخ دختره شدم هااااااااااااا

 630. maedeh می‌گه:

  الان وضـعیتی شــده کــه

  چـشـم اون دســته از خانــوما که پوتیــن خــریدن (تا زیر گلـوشـون) بیـشتـر

  به آسـمـونه تا اون کـشاورزایـی کـه نـگران محـصولاشـونـن ! 😐

 631. عسل می‌گه:

  سلام برادر خیلی وب قنگی دارید ممنون که به کلبه تنهایی من سر زدین و همچنین ممنون از نظراتون:)خوشحال میشم بازم سر بزنید:)

 632. Bita می‌گه:

  very nice and use full
  thank you

 633. فاطمه می‌گه:

  متناتون عالیه.ممنون که به وبلاگم سرزدید.بازم بیاید خوشحال میشم.

 634. يه بنده خدا می‌گه:

  سلام مطلبش عاااااااااالی بود کمک کرد.راستی ممنون که اومدین منم اومدم
  لیکتون کردم.باااااتشکر

 635. منتظر می‌گه:

  ممنون از حضورتون در وبلاگم

 636. سحر می‌گه:

  ممنون که به وب ما سر زدین.وبتون عالیه.من شما رو میلینکم شمام اگه دوست داری ما رو بلینک

 637. ناشناس می‌گه:

  تشکر که به ما سر زدی مطالب مفیدی داری تشکر

 638. aliabeyat می‌گه:

  سلام وقت بخیر دوست گرامی سایت زیبایی داری منم میخوام سایت درست کنم امکانش هست راهنمایم کنید لطفا منتظر جواب هستم

  • مدیر سایت می‌گه:

   با سلام
   لطفا قسمت ساخت سایت (در سایت ما)را مطالعه فرمایید در آن قسمت توضیح داده شده با تعداد بازدید کنندتان ترافیکتان فرق می کند . پس از مطالعه در خدمت شما هستیم در صورت مشاوره بیشتر با شماره ۰۹۳۸۹۴۵۹۰۰۵ تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

 639. مینا می‌گه:

  مرسی که سرزدین
  مطالب زیبایی دارید

 640. sheyda می‌گه:

  سلام دوست خوبم.شایت شماخیلی خوب ومفیده.امیدوارم همینطورموفق وپیروز باشی.

 641. فاطمه می‌گه:

  سلاااااااااااااااااااااااام
  واقعا عاللللللللللللللللللللی بووووووووووووووووود

 642. به نفر می‌گه:

  به منم سر بزنید

 643. fazel می‌گه:

  خوب بود مرسی

 644. ف. جمالزهی می‌گه:

  با سلام خدا قوت سپاس که به وب من آمدید و نظر گذاشتید از مطلبتون که چکونه وب پر مخاطبی داشته باشیم بهره بردم متشکرم خوشحال میشم به وبم بازم سر بزنید پیروز باشید

 645. محدثه می‌گه:

  تو دنیا دو تا نابینا می شناسم ;

  یکی تو که هیچ وقت دوست داشتنم رو ندیدی

  یکی من که هیچ وقت کسی رو جز تو ندیدم…

 646. sahar می‌گه:

  سلام ممنون که بهم سر زدید اگه اشکال نداره لینکتون کنم شما هم اگه منو لینک کنید ممنون میشم

 647. Kamran می‌گه:

  ممنون مفید بود

 648. عاشقانه ها می‌گه:

  کاش اون لحظه که یکی ازت میپرسه:حالت چطوره؟
  و تو جواب میدی:خوبم!!
  کسی باشه که تو گوشت بگه:میدونم خوب نیستی!!!!

 649. مرضیه می‌گه:

  SLAM
  KHILI SAIT KHOBI DARI

 650. یه دوست می‌گه:

  سلام ممنون از حضــــور همیشگیتون در وبلاگم سایت فوق العاده ای دارین واقعادستتون دردنکنه

 651. نانسی می‌گه:

  سلام عزیزم خوبی ممنونم از اینکه به وبلاگم سر زدی ………

 652. الهه می‌گه:

  مطالب جالبی داشتین و ممنون که به وبلاگ من سر زدید خوشحال میشم دوباره به من سر بزنید ودرباره وبلاگ من نظر بدین

 653. دخترپاييز می‌گه:

  سلام مرسی از حضورتون.سایت بسیار عالیه

 654. فریال می‌گه:

  وبتون خیلی عالی بود و از اینکه در وبلاگم نظر گذاشتید بسیار ممنونم.

 655. سایه می‌گه:

  سلام خوبین؟ممنونم که به وبم سرزدین وب من یه وب نو پاست با کمک دوستایی مثل شما خداکنه وب خوبی بشه
  بازم بیاین مثل من!!
  ببین چه زود اومدم جبران کنم

 656. صالح می‌گه:

  سلااااااااام، مطالب زیبایی دارین، به وب منم سر بزنین

 657. غزل می‌گه:

  سلام…
  از سایت شماخوشم اومد.
  مرسی که به وبلاگ من اومدین.

 658. آرام می‌گه:

  سلام ……..

  سایت زیبایی داری ممنونم بابت بازدید از وبلاگ عارف موفق باشید

 659. hanieh می‌گه:

  سلام دوست عزیز سایت خوبیه مطالب و نکات کلیدی رو نوشتی به کلبه ی درویشیه منم سر بزن

 660. دخترک می‌گه:

  بهترین دوست خواهی بود حتی اگر سختی راه
  چشمانت را از من دور کند
  و بهترینی حتی اگر طنین صدایت به گوش من نرسد

 661. پگاه ط می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  ممنون که سر زدی به ما
  باز هم بیا خوش حال میشیم

 662. naser می‌گه:

  سلااااااااام، مطالب زیبایی دارین، به وب منم سر بزنین

 663. hamide می‌گه:

  سلام
  ممنون که به وب من سر زدسد
  خوشحال شدم از راهنمایی هایتان
  لطفا بازم نظراتتون را بگید
  همچنین ممنون از راهنمایی مفیدتون

 664. زهره می‌گه:

  مطالبتون زیبا و جالب بود ممنونم که به وبلاگم سر زدید

 665. فائزه می‌گه:

  سلام عالی بودخسته ام نباشید…
  لینک شدید شماهم من لینک کنید ممنون میشم :))))))

 666. hossien می‌گه:

  فکر کنم ایده ی خوبی باشهه مطلبت خیلی خوبه بازم تو وب من ییا

 667. کاوه داودی می‌گه:

  با سلام
  ازحضورتان سپاسگزارم.
  از دیدن این همه تنوع لذت بردم . موفق باشید.

 668. وحید منتظری می‌گه:

  very good i expect that you give me best kind of guide to improve my weblog (thank you for every things)good by.

 669. اشکان می‌گه:

  سلام دوست عزیز خسته نباشید ببخشید یه خواهشی داشتم میخواستم اگه میشه اسم وبلاگ منو تو قسمت پیوند هات بزاری منم برای تو رو میزارم اگه گذاشتی وه وبلاگم سر بزن و خبر بده ممنونت میشم اگه قبول کنی.
  موفق باشین

 670. kimia می‌گه:

  ممنون که سر زدید
  و ممنون از این مطلب خیلی خوب بود

 671. مطالب مفیدی داشتید اگه بشه توی پیوندها قرار بدم …..البته با اجازه…؟!

 672. آنید می‌گه:

  مطالب آموزنده و مفیدی بود.
  ممنون که سر زدی

 673. شیطونک می‌گه:

  سلام ممنون ک از وبلاگم دیدن کردید سایت شما هم خیلی زیباست و مطالب قشنگی داره

  گوشه ی کتابمو نگاه کردم دیدم این جمله رونوشتم «گر بی هنری / عیب زهنر مگو» کاش میشد هنر های خوبمونو با هم تقسیم میکردیم تا هیچ کسی بی هنر نباشه و از هنر عیب نگیره.

 674. رضا داوودی می‌گه:

  سلام به شما دوست عزیز

 675. نگار می‌گه:

  خیلی جالب بود
  مرسی از حضورت

 676. مهدی می‌گه:

  ممنون که به وبلاگ ما سر زدید

 677. fafaee می‌گه:

  سلاممممممممم
  مرسی ازاینکه به وبم سرزدی.
  واقعامطلبهای اموزنده ومفیدی نوشتید.
  موفق باشید.

 678. دلتنگی می‌گه:

  مطالبتون عالیه .موفق باشید دوست گرامی

 679. سمیه می‌گه:

  ی سلام قشنگ ب شما دوست عزیز.
  سایتتون بسیار زیباست.
  امیدارم موفق باشی.

 680. zahra می‌گه:

  ممنون وبتون خیلی خوب و مطالب مفیدی دارد

 681. لیلا می‌گه:

  سلام سایتتون بسیار مفیده
  امیدوارم موفق باشین

 682. لیلا می‌گه:

  سلام سایتتون بسیار فید بود
  امیدوارم موفق باشین

 683. زهره می‌گه:

  سلام ممنونم که به وبلاگم سرزدید.
  مطالب جالبی گذاشتید
  موفق باشید

 684. فاطمه می‌گه:

  مرسی عااااالی بود

 685. سلام خیلی ممنمون که به من سر زدید
  وب شما هم خیلی پر معنا ومفید است

 686. شیوا می‌گه:

  ممنون که به وبلاگم نظر دادی

 687. معصومه می‌گه:

  خسته نباشی دوست عزیزم
  وبسایتت خیلی عالی بود
  خیلی به دردم خورد
  ممنون

 688. mania می‌گه:

  سلام.اومدم.اینایی که نوشتی دقیقا مث همون کاریه که خودت کردی…

 689. گمشده می‌گه:

  مرسی .. وب عالی دارین

 690. رایحه می‌گه:

  واقعا کارآمد بود ممنونم

 691. amirali می‌گه:

  مطالب جالبی گذاشتی خیلی موثر بود
  ممنون که به وبلاگم سرزدی

 692. amir می‌گه:

  سلام بسیار زیباو پرمحتواست موفق باشید

 693. پویا می‌گه:

  امیدوارم که جواب بده

  ممنون که سر زدی

 694. دلارام می‌گه:

  سلام ممنون از حضورتون
  سایت خوبی دارین:)

 695. sajjad می‌گه:

  سلام دوست عزیز از مطلبی که گذاشته بودید نهایت استفاده را بردم
  با آرزوی موفقیت و پیروزی شما

 696. ali.ht56 می‌گه:

  لامصب اصلن خدای سازندگی بود…دمت گرم..ساختش منو..

 697. farnad می‌گه:

  ممنون سایت خیلی خوبی داری!!

 698. ماشاالله می‌گه:

  بسیار عالی بود .

 699. چمران می‌گه:

  سلام وب پر مغزی داشتین خوشم اومد دوباره سر میزنم .
  به ما هم سر بزنی خوشحال می شم . تشکر

 700. کوروش می‌گه:

  آموزنده بود.موفق باشید

 701. torres می‌گه:

  مطلب عالی بود فقط مطمئن با ع نیست

 702. میلاد می‌گه:

  سلام
  مرسی از شما ک وبم سر زدین
  بازم از این کارا بکنین!

 703. مرتضی می‌گه:

  رطب خورده منع رطب نتوان کرد…
  چون خودتان به نوشته هایتان عمل کردید تاُثیرش رو چند برابر کرده!
  ممنون مفید بود!
  اگر تمایل داشته باشی وبسایت علمی منم میتونی ببینی!!

 704. سعید می‌گه:

  سلام ممنون از حضورتون توی وبلاگم وبتون خیلی عالیه مطالب خیلی جالبی داشتین امیدوارم موفق باشین

 705. زینب می‌گه:

  سلام ممنون از اینکه بهم سرزدی سایت خیلی قشنگی داری حاظر به تبادل لینک هستی

 706. محمد می‌گه:

  سلام امدیم که خوشحال بشی
  توپ بود

 707. زمان می‌گه:

  ممنون از پیغام زیبایتان …مطالب جالبی از سایتتان دسگیرم شد

 708. طناز می‌گه:

  سلام. ممنون که به وبم سر زدید. از سایتتون خیلی خیلی خوشم اومد سایت زیبا و پر محتوایی دارید. اگر با تبادل لینک موافق بودید بهم خبر بدید و بگید با چه اسمی لینکتون کنم.

 709. زهرا.ک می‌گه:

  سلام
  وب عالیه حرف نداره از مطالب خوب و اموزنده هم ممنون.
  من لینکتون کردم خوشحال میشم لینکم کنید.

 710. سلام دوست عزیز از این که به وبم سرزدیدممنون

 711. سلام دوست عزیز ازاینکه به وبم سرزدیدممنونم

 712. حسین می‌گه:

  سلام
  گفته بودین یه سر بزنم منم زدم سرم شکست حالا چیکار کنم

 713. حسین می‌گه:

  خیلییییییییییییی باحاله

 714. zentezar می‌گه:

  سلام.خوب هستین؟ از اینکه به وبم سر زدیند خیلی خوشحال شدم.ممنون.از وبتون دیدن کردم واستفاده کردم خیلی آموزنده بودند.موفق باشید.

 715. ساینا می‌گه:

  سلام مرسی از حضورت.مطالب آموزنده ای دارین ممنون

 716. سعیده می‌گه:

  سلام دوست عزیز ، ممنونم از نکات مفیدی که یادم دادی، عالی بود 🙂

 717. mary می‌گه:

  سلام مرسی که به من سرزدین بازم سر بزنید خوشحال میشم منتظر انتقاد سازندتون هستم از سایتتون استفاده کردم مرسی

 718. نادر می‌گه:

  با سلام – ازاینکه به وبلاگم اومدی ممنونم چون باعث شد با سایت پر محتوای شما آشنا بشم -موفق باشید

 719. رقیه می‌گه:

  سلام ممنون که به وبلاگم اومدی و نظر دادی سایت توام عالیه همون طوریه که من دوست دارم
  موفق باشی عزیزم

 720. fatemeh می‌گه:

  merc doste aziz

 721. AFSANEH می‌گه:

  سلام از راهنماییهاتون ممنونم واقعا درست گفته بودبن من اگر این متنو نخونده بودم واقعا نمیدونستم چطوری وبلاگ پر بیننده ای داشته باشم واقعا این مهم بود که متن وبلاگو بخونم و بعد نظر بدم باز هم ممنون

 722. فروزان می‌گه:

  سلام ممنون که از وبم بازدید کردین.وبتون مطالب جالبی داره.بازم به ما سر بزنید

 723. النا می‌گه:

  مفید بود ممنون 🙂

 724. roya می‌گه:

  زﻧﺪﮔﯽ ﭘﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﮔﺮﻩ ﻫﺎﯾﯽ … ﮐﻪ ﺗﻮ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻧﺒﺴﺘﻪ ﺍﯼ… ﺍﻣﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ… ﺑﻪ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﯽ … ﺗﻨﻬﺎﯼ … ﺗنها …

 725. عسل می‌گه:

  سلام ممنون ک اومدی …بازم بیاخوشحال میشم

 726. saed می‌گه:

  سلام دوست عزیز مرسی که سر زدی

 727. الناز می‌گه:

  خیلی مفیدبوداستفاده کردم

 728. خلیلی می‌گه:

  سلام مطلب جالب و مفیدی بود از راهنماییهایتان متشکرم

 729. sahand96 می‌گه:

  خیلی خوب و جالب بود

 730. sahand96 می‌گه:

  خیلیخوب وجالب بود

 731. sahand96 می‌گه:

  فقط یه چیزی مرا به خاطر بسپار

 732. مهنا می‌گه:

  سلام.ممنون که به وبم اومدید و نظر دادید.از مطالب وبتون هم استفاده کردم.ممنون

 733. سیدمحمود می‌گه:

  شرمندگی این دنیا، بهتر از شرمندگی آخرت است.
  امام حسن عسگری علیه السلام

  سالروز شهادتش تسلیت

  سلام
  سپاس از حضورتون

 734. ama می‌گه:

  ممنونم ازاینکه به سایت ناچیزمون رای دادی.

 735. زهرا می‌گه:

  سلام خوب بود لذت بردم …

 736. amir می‌گه:

  سایت جالبی دارید . از اینکه به من سر زدید ممنون

 737. سارا می‌گه:

  سلاممم.ممنون از اینکه به وبم سر زدید….مرسی از مطالب مفیدتون

 738. پيام می‌گه:

  با سلام ممنون از راهنمایی های خوبی که ارایه کردید

 739. لیلا می‌گه:

  سلام ممنون خیلی مفیدن…

 740. فاطمه می‌گه:

  سلام من همه ی این کارا رو کردم نظر هم نسبتا دارم ولی با این حال اون جوری که شما میگین نیس تو رو خدا بیاین و برام تو قسمت نظرا یه نظر مبنی بر توصیف وبلاگم بزارین اسمتون هم بنویسید بی اسم تا من شما رو یادم باشه بازم مرسی اوه چقدر دستور دادم ببخشید.

 741. مهسا می‌گه:

  سلام خوبید؟مرسی اومدی بازم بیا

 742. باران می‌گه:

  مرسی داداشی که سر میزنی سایتت واقعا عالیه …………….. 🙂

 743. pat می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  نکات مفبدی بود برام استفاده کردم
  سپاس روزگار خوش
  ب منم سر بزنید خوشحال میشم….

 744. negar می‌گه:

  مرسی که سر زدید
  نکات مفیدی بود حتما رعایت میکنم
  تشکر

 745. علیرضا می‌گه:

  تشکر از مطالب آموزنده وراهنمایی های شما .امیدوارم وب پر مخاطبی داشته باشید

 746. nafas می‌گه:

  زلال باش…

  پرندگان به برکه های آرام پناه می برند،

  و انسان ها به دلهای پاک…

  چون دل های پاک همچون برکه های آرام اند

  و دیگران بدون هیچ وحشتی به آن ها اعتماد می کنند…

 747. nafas می‌گه:

  زمستان را

  با شال گردنی تو می شناسم

  و هوس پارو کردن برفی از بامی

  که روبروی پنجره خانه توست

  برف آب می شود

  و من همچنان تو را تماشا میکنم

  با فنجان چای نیم خورده

  و کتابی در دست

  روی صندلی لهستانی با عینکی خسته

  اتاق ت مجموعه شعری ست

  که هیچ ذهنی نمیتواند مسمومش کند

  اتاق ات موزه ی دوستت دارم هاست

  از: وحید پور زارع

 748. بهار می‌گه:

  وب تون عالییییییییییی
  ♥اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!! حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند

 749. اوین می‌گه:

  سلام
  مقصدجایی در انتهای مسیرنیست بلکهلذت بردن ازقدمهایی است که برمیداریم.
  ممنونم که بهم سرزدی

 750. انیسه می‌گه:

  سلام مرسی استفاده کردم…

 751. مدافع می‌گه:

  سلام علیکم
  می تونید یه هدربرا بلاگفا درمورد شهدادرست کنید. لطفا اگه میشه خبرم بدید

 752. علیرضاطلوعی می‌گه:

  سلام ممنون که به وبلاگم سر زدید باتشکر فراوان

 753. راهی تازه می‌گه:

  سلام نکات مفیدی بود خوش حال میشم به متام سر یزنی

 754. zahra می‌گه:

  سلامممممممممممممممممممم ببخشید که دیر سرزدم وبت عالیه بای

 755. مهدی می‌گه:

  سلام دوست من.ممنون که سرزدی.

 756. زندگی می‌گه:

  سلام ممنون ازنظر و سایت خوبتون.

 757. امیر می‌گه:

  سلام
  ممنون عزیــــــــز که اومدی

 758. بهروز می‌گه:

  سلام. مطلب بسیار مفیدی بود، به ویژه تأکید بر درست نویسی و لزوم ذکر مأخذ در نقل قول ها. موفق باشید.

 759. ابوطالب می‌گه:

  سلام
  ممنون از بازدیدتون.
  به نطرم شما قبلا لینک کردم،خیلی آشنا هست سایت تون.
  امّا این جوری نبود.
  شما رو با نام یک مرد بک زندگی لینک کردم.

 760. ناصر میم میم می‌گه:

  سلام
  راهنمائی تان عالیه
  از اینکه به من سر می زنی ممنونم

 761. حسین می‌گه:

  سلام ممنون که سر زدید و مطالب جالب و آموزنده ای دارید و خوشحال میشم باز سر یزنید موفق باشید

 762. مهدی می‌گه:

  سلام،ممنون از پیشنهادات
  آفایی.

 763. زهرا می‌گه:

  باسلام از اینکه سر زدید به وبم ممنونم وب شما هم عالیست موفق باشید

 764. سلام از این که به وبلاگ من سر زدید ممنون واقعا سایت پر مخاطبی دارید براتون ارزوی موفقیت میکنم

 765. هانیه می‌گه:

  ممنون که سر زدید

 766. صدا رسا می‌گه:

  واقعا قبول دارم.برخی فقط دنبال جمع کردن بازدید کننده هستن وفقط میگن وبلاگت خوبه که از صدتا … بدتره وحال نمیکنی بری تو وباگ یارو

 767. arezoo می‌گه:

  ئوست عزیزم ممنون که به من سر زدی خیلی خوشحال شدم بازم بیا
  من لینکت کردم

 768. یاسمن می‌گه:

  سلام وب زیبایی دارید…
  پیش منم بیا خوشحال میشم…

 769. مونا می‌گه:

  ممنون که سرزدی.وب جالبی داری

 770. مونا می‌گه:

  وب جالبی بود بازهم سربرن

 771. سنتوری می‌گه:

  ممنونم که به وبلاگم اومدی و نظر دادی.
  مطلب جالبی بود امیدوارم بتونم ازش استفاده کنم.

 772. آیدا می‌گه:

  سلام…
  ممنون که بهم سر زدید…
  سایت جالبی دارین…..
  موفق باشین

 773. دکتر می‌گه:

  اومدم خوشهال شدی؟

 774. فاطمه می‌گه:

  سلام
  ممنون از حضورتون

  سایتتون عاااااااااااالیه

  موفق باشید

 775. mohammadZILI می‌گه:

  وب جالبی داشتیداحسنت

 776. مامان فاطمه می‌گه:

  سلام ممنون که به وبلاگ ما اومدید
  از مطلبتون نهایت استفاده رو بردیم.

 777. مینا می‌گه:

  سلام
  سایت مفیدی دارین:)

 778. hani می‌گه:

  ممنون که به وبم سرزدی..:)

 779. میانه ای ها می‌گه:

  ممنون که به وبلاگم سر زدی

 780. RAMIN می‌گه:

  هرز گاهی دریآ هوس میکنه به ساحل سری بزنه
  براش مهم نیست ساحل دستشو میگیره یانه
  مهم اثبات وفاداریه دریاست
  سلام مطالب خوبی داری
  دوستان ما توی نظراتت هم متن های قشنگی گذاشتند

 781. یانار گل می‌گه:

  سلام
  مطالب مفیدی بود من دنبال راهی بودم تا وبلاگم پربازدید باشه
  امیدوارم بتونم از این مطالب درست استفاده کنم
  ممنون به وبلاگم سر زدید

 782. ارباب میر می‌گه:

  سلام حتما استفاده می کنم مفید بود سپاس از حضورسبزتون

 783. پرین می‌گه:

  مطلب اموزنده ای بود…استفاده کردم
  جاهای دیگه هم خونده بودم اما اینجا کامل بود

 784. با سلام:
  تشکر می کنم که به وبلاگم نظر دادید.مطلبی که از سایتتون خوندم خیلی مفید بود.

 785. محمد می‌گه:

  سلام ممنون از حضورتون لینکتون کردم

 786. سلام ممنون از اینکه به وبم سر زدید.اگر مایل به تبادل لینک بودی تو نظرات وبم بهم بگو و بگو با چه اسمی بلینکمت.+اگه مایل بودی منو با اسم”همه چی هست”بلینک☺☻

 787. ر امیار می‌گه:

  خیلی وبت خوبه لینکی لینکم کن به اسم رامیار۸۱

 788. ابوالفضل می‌گه:

  منون از راهنمایی ات به وبلاگ من هم حتما سر بزن…

 789. کاووس محمدی می‌گه:

  ممنون از این مطالب جالب

 790. نرگس می‌گه:

  ممنون واقعا استفاده کردم

 791. fateme.k می‌گه:

  ممنون بسیار جالب بود!

  مرسی که به ما سر می زنی!

 792. مهدی می‌گه:

  سایتتون ترکانده است
  عالیست
  دمتون گرم شدید

 793. فاطى می‌گه:

  سلام واقعا مطالب خوبى بود اینم یادگرفتم،تمایل به تبادل لینک دارى خوشحال میشم لینکت کنم[گل]

 794. دختر زیبا می‌گه:

  سلام وب زیبایی داری ممنون که سر زدید

 795. rasool می‌گه:

  سلام خیلی خوب بود.مرسی از حضورت

 796. rasool می‌گه:

  خوشحال میشم تبادل لینک کنیم.

 797. parisa می‌گه:

  زمانی که با تمام وجود هر کاری بکنی
  واسه خوشحال کردنش
  اما به چشمش نیاد

 798. یسنا می‌گه:

  خداوند نمی خواهد که ما به هم برسیم…
  شاید دلیلش این باشد که…
  اگر کنارم باشی…
  دیگر هیچوقت…
  هیچ چیز…
  از او نخواهم خواست….

 799. رضا می‌گه:

  خونشحال شدم به منم سر زدی

 800. 007 می‌گه:

  سلام من میتونم بغل آرس یارت عکس بذارم اگه خواستی به ایمیلم جواب بدهamintoujgi@gmail.com

 801. mahsa می‌گه:

  salam mamnon az inke be webam sar zadi webwt aliye

 802. محمد می‌گه:

  ممنون کهبه وبم سر زدید لطفا بازم به وبم سر بزنید

 803. جواد می‌گه:

  سلام مطالب جالب وجدیدوبخصوص کاربردی ارائه کردید

 804. جواد می‌گه:

  امکان داره تبادل لینک کنیم

 805. سو فی یل می‌گه:

  سلام

  مطالب مفیدی بود
  لطفا بازم به وبم بیاد و حتما نظر کارشناسانتون رو بگید
  ممنون

 806. حسین می‌گه:

  سلام.
  ممنون از حضور شما در وب من.
  شما در وب من لینک شدید.

 807. MaMaLI HAKER می‌گه:

  سلام دوست عزیز

  ممنون از بازدیدتون

  سایت جالبی دارید

  منتظر نظرات خوب شما هستم

 808. رامیز می‌گه:

  سلام.ممنون کهبه من سر زدید .منم به شرط ادب خدمتتون رسیدم.مطالب جالبی بود

 809. هستی می‌گه:

  دوست خوبم ممنون از لطفتون….شما هم سایت زیبایی دارید…..امیدوارم موفق باشین

 810. لیدا جواهری می‌گه:

  سلام . مطلب بسیار جالبی بود. خوشحال میشم از وبلاگ فقیرانه ی من هم بازدید واز نظریه و راهنمایی های مفیدتان بهره مند م گردانید . با احترام و تشکربرایتان موفقیت روز افزون آرزومندم .

 811. لیدا جواهری می‌گه:

  مطلب خیلی جالبی بود . خوشحال میشم به وبلاگ فقیرانه ی من هم سربزنید امیدوارم بتوانم ازراهنمایی ها و نطراتتون بهره مند شوم . موفق باشید

 812. مصطفی می‌گه:

  سلام.ممنون که بهم سر زدی.من این مطلب رو کامل خوندم خدا کنه بتونم برنامه های خودمو عملی کنم

 813. مجید افشار می‌گه:

  مرسی از حضورتون ونظرجالبتون

 814. مجید افشار می‌گه:

  مرسی از اینکه سر زدین

 815. hasti می‌گه:

  خیلی عالی بود خوشم اومد. مر۳۰ از این که به وبم سر زدی. موفق باشی. بازم به وبم بیا. تازه دارم روش کار می کنم

 816. افسون می‌گه:

  سلام دوست خوبم سایت زیبای داری من یکی از طرفداران سایت شما هستم و همیشه سر میزنم
  مرسی که شما هم به ما سر میزنید

 817. دخمل شیطون می‌گه:

  چـــــه کــــــار بــــه حـــــرف مــــــردم دارم

  زندگـــــی من هــــــمین اســـــت

  شـــــب کــــه مـــــی شود

  سیــــــگاری روشن مـــــــی کنم

  عــــــاشقانه ای مــــــی نویسم

  خیـــــــره مـــــــی شوم بــه عــــــکست

  و بـــا خــــــودم فــــــکر مــــــی کنم

  مگــــــــر مـــــــی شود تــــو را دوســـــت نـــــــداشت ….

 818. Googooshi می‌گه:

  مرسی که سرزدید.شما که سایت دارید چرا آدرس کشک دوغی وبلاگتونو میزارید؟!!!

 819. Googooshi می‌گه:

  جالب بود،جالبـــ

 820. انجمن صنفی آموزشگاههای آزادزابل می‌گه:

  جالب بودبهره بردیم وتشکربابت بازدیدتان ازوبلاگ ما

 821. بانو می‌گه:

  سلام ممنون که سرمیزنی واقعا خوشحال شدم..

  مرسی دوستم

  ایشالا که موفق باشی…..

 822. جاذبه سیب می‌گه:

  ممنون که به وبم سر زدید
  اما تبادل بنر چیه؟؟؟؟؟

 823. arezoo می‌گه:

  کلا کارا خوبه ..ولی انتظار بیشتری میره … !!
  منم در این حد طراحی میکنم !

 824. signalman می‌گه:

  سلام.من اومدم.ممنون که از وبم سر زدی…

 825. ستاره می‌گه:

  سلام
  من مدیر وبلاگ هستم
  منمون که به وبلاگم آمدی سایت شما هم خوب وزیباست مهندس

 826. سلام آخر می‌گه:

  سلام.ممنون از مطلب مفیدتون

 827. نسيم می‌گه:

  مطالب شما خیلی آموزنده بود جدأ جای تشکر داره

 828. ستاره جان می‌گه:

  میروم پشت سرم چشم تو وا می ماند
  یاد این قصه فقط در دل ما می ماند
  شعر این کودک دلگیر در این شهر غریب
  همچو گیسوی تو در باد رها می ماند
  اگر این بغض امانم بدهد می گویم
  پشت این بغض گلوگیر چه ها می ماند

  ممنونم که سر زدی مطالبت عالی بود ما رو فراموش نکن

  در ضمن میتونی منو لینک کنی؟

 829. ناشناس می‌گه:

  اید کسی را پیدا کنم

  که دوستم داشته باشد

  آنقدر که یکی از این شب های لعنتی

  آغوشش را برای من و یک دنیا خستگی ام بگشاید

  هیچ نگوید .

  هیچ نپرسد .

  مرا در آغوش بگیرد

  و یک بوسه

  فقط همین !

 830. mohsen می‌گه:

  سلام
  از اینکه به وبلاگم اومدی ممنون
  راه و روش افزایش بازدیدکننده هم خوندم اگه میشه بگو چقد طول می کشه تا وبلاگ پر بازدید بشه؟ به طور متوسط با همین شرایطی که نوشتی.

 831. حجاب فاطمی می‌گه:

  سلام مطلبتون عالی بود .
  خیلی ممنون که بهم سر زدید.
  بازم بیاین !

 832. حمید می‌گه:

  سلام
  سایت خوبی دارید.
  اگه خواستید منو لینک کنید.
  من هم شما را لینک خواهم کرد.

 833. مسعود می‌گه:

  از اینکه همیشه به من سر میزنی ممنونم دوست من.مطب مفیدی بود.

 834. محمدحسين می‌گه:

  خیلی محتوای سایتت جالب بود.

 835. *** می‌گه:

  عالی بود استفاده کردم

 836. مهسا می‌گه:

  جقدر شما حساس تشریف دارید من با اینکه مقالاتم را روی وبلاگم می گذارم و براشون زحمت کشیدم ولی ناراحت نمیشم کسی از اونها استفاده کنه با اینکه بعضی مقالاتم درجه علمی داره!

 837. مهسا می‌گه:

  سلام ممنون مطالب سایتتون جالبه راستی شما اولین کسی بوین که توی اولین روز آغاز کار وبلاکم بهش سر زدین واسه همین منم به وب سایتتون سر زدم به هر حال ممنون بازم میام

 838. نگین می‌گه:

  سلام وبت خیلی خوبه

 839. فرق عاشق بارفیق:
  عاشق میگه اگه اتفاقی واست بیفته میمیرم.
  اما رفیق میگه اگه بمیرم نمیذارم اتفاقی واست بیفته.
  رفیقتم

 840. سحر.م. ش می‌گه:

  سلام
  مطالب ارزشمندی بود
  ممنون که به وبلاگ من هم سر زدید

 841. علي می‌گه:

  سلام وب خوبی داری موفق باشی

 842. ستاره می‌گه:

  سلام
  منمون که به وبلاگم امدی
  خوب بود شعر شما منمون که به وبلاگم می آیی مهندس

 843. فائزه می‌گه:

  سلام عالیه موفق باشین بمنم سر بزنید.

 844. عشق شما. می‌گه:

  ممنونم که به وبلاگ من همسری زدی.دوباره هم برو ونظر خودت راهم بنویس.

 845. حسین می‌گه:

  سلام
  سایتت خوبه، حرف نداره !
  من اوومدما، گفتی بیا؟

 846. حماسه می‌گه:

  سلام ممنون که به وب من هم سر زدید.
  وبلاگ خوبی دارید.

 847. کیمیا می‌گه:

  سلام
  ممنونم از حضورتون

 848. عبدی می‌گه:

  دوست عزیزم ممنون که بهم سرزدی. لطفا بازم بیا.میشه راهنمائی بفرمائید من چطور میتونم یک سایت با دامنه irداشته باشم. با مبلغ پائین.

 849. زهرا می‌گه:

  سلاممممممممم مرس یک بهم سر زدی منم اومدم ممنون

 850. مجید می‌گه:

  ب وبمم سر بزنید
  مرسی

 851. طهورا می‌گه:

  سلام
  ممنون از ردپایی که گذاشتید…….وب زیبا، جالب، و البته پرباری دارید…… تبریک و خدا قوت…… لینک شدید…….. منتظر حضور دوباره شما هستم…….خوشحال میشم

 852. محسن می‌گه:

  سلام دوستان به وبلاگ من هم سربزنید

 853. نازلی می‌گه:

  سلام خوبی؟؟؟ ممنون از این که سر زدی!
  وبت خیلی قشنگه .
  دوباره هم بیا خوشحال میشم!

 854. سمیرا می‌گه:

  سلام مطالبت عالی بود و ازاین مطلبت استفاده کردم ممنون. از اینکه برام نظر گذاشتی ممنون.

 855. maral می‌گه:

  دستون درد نکنه

 856. با عرض سلام و ادب و احترام.ضمن تشکر از مطلب مفیدتون باید به عرض برسونم که علاوه بر نکاتی که یادآور شدید جهت بالابردن بازدید سایت یا وبلاگ، یک مورد دیگر نیز وجود دارد که از قلم انداخته اید و آن هم جانمایی گزینه تبادل لینک است.شما در سایت خود هیچ گزینه تبادل لینک ندارید.اگر دلیل آن را بفرمائید متشکریم.موفق باشید.بدرود

 857. نیلوفر می‌گه:

  سلام مرسی سر زدی دادا

 858. منصور110 می‌گه:

  سلام خسته نباشی مطالب بسیار مفید بود ممنونم از نظرت

 859. نادر می‌گه:

  سلام ازاینکه به وبلاگ من سر زدید سپاسگذارم ، من زیاد به سایت شما سر می زنم واز مطالب ارزشمند شمااستفاده و فیض می برم ، ضمنأ چند بار سایت شما را لینک نموده ام ولی دوباره خودبخود از لینک خارج می شود خوشحال می شوم در این مورد راهنمایی بفرمایید .یا علی

 860. عشقی بی قاف می‌گه:

  اینایی گفتین صحیح ولی بعضی از وبلاگ ها هر کامنتشون هزارو خورده ای نظر داره. چجوریه قضیه اش؟ پولیه نه؟؟؟؟؟

 861. هیئت می‌گه:

  سلام – من سر زدم میشه ی درخواستی کنم؟من رو توی تبلیغ وبم لینکگ کنی و ب همه بگی؟

 862. Mahtab می‌گه:

  سلااااااااااااااام
  سایتتون عالیه.مرسی ک به منم سر زدین.بازم بیاین خوشحال میشم

 863. Yasna می‌گه:

  برادرم از گرسنگی مرد،قبیله ام در عزایش گوسفندها سر بریدند…

 864. taba می‌گه:

  سلام سایت خوبی داشتید حتما به سایت من بیاید و نظر کارشناسی بدید ممنون

 865. حمیدرضا می‌گه:

  سلام حسته نباشی-من لینکت کردم اگه افتخاردادی سر بزن و لینکم کن

 866. سلام

  وب زیبایی دارین

  ممنون بابت زحماتتون

 867. بنویس که هرچه نامه دادم نرسید

  بنویس که یک نفر به دادم نرسید

  بنویس قرار من و او هفته ی بعد

  این جمعه که هرچه ایستادم نرسید

  ممنون به خاطر بازدید از وبم

  یا علـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

 868. طواق قلیچ کر می‌گه:

  سایت خوبی دارین ……در ضمن ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدید

 869. یه منتظر می‌گه:

  مرسییییییییییییی عالی بود

 870. سلام
  مرسی میشه اومدین وبم
  من نمیشه شما رو بلینکم شما نمیدونین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 871. گمگشته می‌گه:

  سلام ممنون که بهم سر زدین
  وب جالبی دارین
  التماس دعا
  یاعلی مدد

 872. گمگشته می‌گه:

  سلام ممنون از اینکه بهم سر زدین وب جالبی دارین
  التماس دعا
  یاعلی مدد

 873. فرناز می‌گه:

  سلام ممنونم که به وبلاگم سرزدی بازم بی

 874. باران می‌گه:

  مرسی که سر زدی وبت عالیه والا

 875. سارینا می‌گه:

  تعجبم از کار خدا تو را افرید

  وانتظار یکتا پرستی دارد از من

 876. سارینا می‌گه:

  سرنوشت پاپوشی برایم دوخت که دربه در فاصله‌ها شدم , دهنم چنان

  سوخت از آشی که برایم پخته بود که از ترس آب یخ را هم قبل از خوردن

  فوت میکنم

 877. patast0044 می‌گه:

  واقعا نکات جالبی بود سعی میکنم انجام بدم.مرسی

 878. شادي می‌گه:

  زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

  و دلم بس تنگ است

  بی خیالی سپر هر درد است

  باز هم می خندم

  آن قدر می خندم که غم از روی رود…

  ممنون بهم سر زدین

 879. از گدایی پرسیدند :
  بدبخت تر از تو کسی هست ؟
  خندید و گفت : آری ، عاشقی که به عشقش نرسد !…

 880. فاطمه می‌گه:

  سلام داداش ممنون که بهم سرزدین.راستش ازسایتت چیزی نفهمیدم.یه جورایی پیچ درپیچ وگیج کننده بود.اماخوشحالم که بهم سرزدی.بازم بیاپیشم.

 881. *شاه تنهایی* می‌گه:

  سلام ممنون که به منم سری زدی خوش حال شدم

 882. میترا می‌گه:

  سلام.ممنون که به من سرزدید.موفق باشید.

 883. mahdi می‌گه:

  سلام.نکات جالبی بود.استفاده کردم.ممنون که بهم سر زدید

 884. سمیرا می‌گه:

  سلام ممنون که به من تنهاسرزدین سعی میکنم بیشترسربزنم شماهم گاهی بیا

 885. maedeh می‌گه:

  مر۳۰ که بهم سر زدین…

 886. اترینا می‌گه:

  سلام وب زیبایی داشتی

 887. یلدا می‌گه:

  ممنون استفاده بردم

 888. faezeh می‌گه:

  ممنون که به وبم سرزدی جالب بود سایتتون با تشکر

  برای تبادل لینک خبرم کنید

 889. الی می‌گه:

  سلام ممنون که سر زدی
  موفق باشید.
  راسسستی خواستید
  برای تبادل لینک خبر بدید
  فعلا.

 890. رزا می‌گه:

  سلام خیلی عالی بودبه ماهم سربزنید

 891. injavaanja می‌گه:

  salam be shoma sar zadim

 892. دخترکوچولو می‌گه:

  سلام
  ممنون از حضورتون

 893. الهام م می‌گه:

  سلام ممنون که به وبلاگم سرزدین . مرسی از مطلبتون.

 894. eli می‌گه:

  ممنون خیلی مفید بود
  جای خوبه بازم میام
  مرسی از حظورتون
  =)

 895. سلام دمت شومینه که اومدی وبم بازم بیا منم بهت سر میزنم

  تمام افرادی که میان تو این سایت به وب منم سر بزنن منم میام وبشون

  دمتون د ما دم

 896. *R* می‌گه:

  واقعا مطالب آموزنده ای بود 🙂 ممنونم

 897. متین می‌گه:

  ممنون از مطالب آموزنده

 898. آزی می‌گه:

  سلام.مطالبتون جالب بود به نکات خوبی اشاره کرده بودین.ممنون 🙂

 899. آزی می‌گه:

  سلام.به نکات خوبی اشاره کرده بودین .ممنون :)من که خیلی استفاده کردم.موفق باشید

 900. آزی می‌گه:

  سلام.ممنون مطالبتون خوب بود.موفق باشید

 901. شیوا می‌گه:

  ممنون از مطالب مفیدتون…

 902. دریا می‌گه:

  دیالوگ ماندگار:

  جان وین :پول خوشبختی نمیاره،

  ولی گریه کردن توی یه مرسدس بنز، آسونتر از گریه کردن روی یه دوچرخه س ..
  فک کنم من یه بار برا شما نظر گذاشته بودم..

 903. age biyayd yekam mno rahnamae konid mmnon misham

 904. محمدرضا می‌گه:

  توی قسمت اول وبلاگم یه نظر میذاشتی دیگه.دمت گرم از راهنمایی های بالا.

 905. محسن می‌گه:

  سلام ممنون که بهم سر زدی.موفق باشید.

 906. علی می‌گه:

  باسلام وتشکر از زحمات شما/
  چرااینقدر مطالب را تو وب سایتت گذاشتی؟

 907. شیرین می‌گه:

  سلام ممنون که به وبلاگم سر زدید,”عیدتان مبارک دلتان بهاری”

 908. فرزاد می‌گه:

  سلام ممنون که راهنماییم کردین من تازه وبلاگ باز کردم اما چیزی بلد نیستم حتی طراحیشم نکردم فقط مطالب اندکی نوشتم میشه کمکم کنین؟؟؟؟؟

 909. گلناز می‌گه:

  سلام ممنون ازراهنمایی های خوبتون درباره ی چگونه وبلاگتون پربازدیدشود.خیلی خوب بود.

 910. گلناز می‌گه:

  داستی به وبلاگ من هم سربزنید.خوشحال میشم.این مطلب من برمیدارم راضی هستیداماباذکرمنبع شمادرج میکنم.خبربدید تشکر

 911. زینب زاده احمد می‌گه:

  سلام
  ممنون بسیارمطلب مفیدی بود

 912. مهربونی می‌گه:

  سلام مرسی مفید بود

 913. شیرین می‌گه:

  سلام,از اطلاعاتی که درمورد وبلاگ دادید مچکرام.موفق باشید.