یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

نحوه ی سفارش قالب وبلاگ و قیمت ها

برای سفارش قالب موارد زیر را حتما در سفارش خود قید کنید :

۱-      موضوع کلی قالب (مانند : عاشقانه ، علمی ، هنری ، مذهبی ، ورزشی و …)

۲-      رنگ بندی کلی قالب (قالبتان چه رنگی باشد )

۳-      آیا در قالبتان تصاویر گرافیکی استفاده شود یا تصویر ساده قرار گیرد.

۴-      دوست دارید از چه تصاویری در قالبتان استفاده شود (اگر تصویر خاصی مد نظر دارید آن را به ایمیل سایت بفرستید یا لینک تصویر را بدهید.

 

۱-      قیمت قالب ساده ( طراحی ساده بدون طراحی گرافیکی ) ۱۵۰۰۰ تومان

۲-      قالب نیمه حرفه ای (طراحی حرفه ای) ۲۲۰۰۰ تومان – هدر قالب و رنگبندی قالب با سلیقه شما انجام میشود اما کد نویسی ان از قالب های اماده میباشد. 

۳-      قالب حرفه ای (طراحی حرفه ای + طراحی لوگو با تخفیف ) قیمت با توجه به امکانات متغیر و توافقی  ( کد نویسی قالب از پایه و قالب انحصاری با کپی رایت ) – قیمت ایه ان ۱۰۰ هزار تومان اما با امکانات مختلف هزینه کدنویسی ان بیشتر می شود .

–   هزینه ی طراحی لوگو ، بنر، هدر قالب و … ابتدای کار گرفته می شود زیرا چه بسیار افرادی بودند که برایشان با دشواری های بسیار قالب و لوگو ساخته و از خرید آن صرفه نظر کرده اند و از پرداخت پول منصرف شده اند.

–   اگر طراحی قالب را به ما بسپارید ایده ی آن از خود ما بوده و طراحی آن رایگان است فقط هزینه ساخت لوگو از شما دریافت میشود.

–   تبلیغات شما در مکان تبلیغات سایت پرطرفدار یک مرد یک زندگی با بازدید روزانه حداقل ۱۵۰۰ نفر هفته ای ۲۵۰۰ تومان (ماهانه ۹۰۰۰ تومان ) می باشد. اما اگر خودمان لوگو و طراحی قالبی را به عهده گرفته باشیم شامل تخفیف در هزینه ی آن می باشد (تبلیغات ماهانه ۸۰۰۰ تومان) کاهش می یابد.

تبلیغ در مکان ویژه بالای سایت سمت چپ ، هفته ای ۸۰۰۰ تومان می باشد  اما تبلیغ ماهانه ۳۰۰۰۰ تومان می شود. ( در صورت داشتن لوگو ، اگرنداشتید یک لوگوی شیک برایتان خواهیم ساخت با تحفیف ویژه)

–   مکان تبلیغات را کوچکتر ساخته ایم تا ازدحام تبلیغات باعث کم شدن بازدید ها از شما نشود .

–   شماره کارت برای پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت هزینه درخواست شما ۶۰۳۷۹۹۱۳۲۱۸۲۳۸۵۲  بانک ملی

۶۰۳۷۷۰۱۰۹۴۰۴۰۹۹۲ بانک کشاورزی

هر دو کارت به نام آقای علی سینا می باشد .

برای سفارش پس از واریز پول میتوانید از لینک زیر استفاده  کنید یا در قسمت نظرات سفارش خود را بگویید و یا مستقیما ایمیل دهید .

http://1men.ir/?page_id=109

نام شما (الزامی)

تلفن تماس (اختیاری)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس سایت یا وبلاگ شما (اختیاری)

انتخاب سفارش مورد نظر

میزان اهمیت سفارش

پیام شما

پست های ویژه

پشتیبانی

تبلیغات