یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

سفارش ساخت سایت

برای سفارش سایت یا تبدیل وبلاگ به سایت بسته به نوع کار شما قیمت ها متفاوت می باشد لطفا به نکات زیر توجه کنید:

تفاوت سایت و وبلاگ : یک سری قابلیت ها هست که در سایت وجود دارد و در وبلاگ وجود ندارد . ۱ – در سایت فضا و امکانات شخصی است . و هر کاری در آن قابل انجام است ۲- سایت شکیل تر از وبلاگ است – امکانات سایت و زیبایی قالب های سایت به خاطر وجود برخی مسائل بیشتر از وبلاگ است ۳- تبلیغات در سایت شخصی نامحدود و در دسترس است اما در وبلاگ پس از مشاهده وبلاگ حتما فیلتر خواهد شد ۴-در سایت استفاده از جلوه های گرافیکی و تبلیغاتی مجاز و گستره بسیاری دارد.

هاست و دامنه : دامنه آدرس سایت اینترنتی شما می باشد (مانند سایت ما ۱men.ir) کد انتهای آن ها .ir .org .com و … می باشد که کاربردهای متفاوتی دارد . دامنهir  مختص کشور ایران بوده و نمایانگر ایرانی بودن سایت است دامنه ی .org . com و … دامنه ی بین الملی است و چون قیمت آنها به دلار است قیمت سالانه ی آن چند برابر قیمت ir است .

هر کدام از دامنه ها معنای خاصی دارد . به عنوان مثال دامنه .com یک دامنه ی عمومی است و دامنه org مخفف کلمه organization(سازمان) می باشد که معمولا برای کارهای اداری و سازمانی استفاده می شود و …

هاست: فضایی از اینترنت است که به شما تعلق دارد و شما آن را می خرید و مانند یک قسمت از هارد دیسک می توانید روی آن هر چیزی را ذخیره و یا حذف نمایید و محیط کاری شما توسط یک نرم افزار رایط به راحتی قابل استفاده است .

میزان فضای هاست بستگی به حجم پوشه های شما دارد معمولا در سایت های شخصی و تجاری از فضای کمی استفاده می کنند و فایل ها و فیلم و عکس های پر حجم را در سایت های رایگان قرار می دهند تا هزینه ی کمتری متحمل شوند .

برای راه اندازی سایت لازم است با مفاهیم زیر آشنا باشید

ترافیک :

میزان حجمی است که شما مصرف می کنید به عبارت دیگر شما این میزان حجم را دارید وبسته به تعداد مخاطب شما این حجم مصرف می شود. به عنوان مثال شما روزی ۱۰ بازدید کننده دارید در ماه می شود ۳۰۰=۳۰*۱۰ بازدید کننده اگر سایت شما ۵% مگابایت در هنگام بارگذاری مصرف کند (یعنی عکس هایی که در سایت بالا می آید ئ کدهای خاص یا فیلم یا موسیقی بارگذاری می شود ) ۵% ضربدر ۱۰ بازدید ضربدر ۳۰ روز می شود :۵% * ۱۰*۳۰ =۱۵۰مگابایت و اگر سایتی مانند ما مخاطبش زیاد باشد آنوقت دیگر تکلیف فرق می کند ! اگر به طور متوسط ۲۰۰۰ بازدید در روز داشته باشیم ۵%*۲۰۰۰*۳۰روز =۳۰۰۰۰ مگابایت یا ۳۰ گیگا بایت و این یعنی ترافیک .پس در مثال اول کاربر نیاز نیست هزینه ی زیادی متحمل شود می تواند ترافیک سالیانه ی کمتری تهیه کند و در مثال دوم لازم است ترافیک سالیانه ی بیشتری پرداخت کند .

روش سفارش هاست و دامنه : ما شرکت ثبت هاست و دامنه نداریم اما اگر شما آشنایی با فرم ها و تنظیمات و این مسائل ندارید تمام این کارها را برایتان انجام می دهیم سایت را به شما تحویل می دهیم .

هزینه ی انجام مراحل کاری ۳۰۰۰تومان

هزینه ی هاست هم بسته به قیمت فروشنده و میزان ترافیک و حجم درخواستی شما متغیر است .

سایر هزینه ها از جمله قالب سایت و سفارشی ساختن سایت هزینه ی جدا دارد . که می توانید به بخش سفارش قالب سایت مراجعه کنید.

جدول قیمت های هاست : 

sakhte site

قیمت دامنه ها :

دامنه های بین المللی ۳۸۰۰۰ تومان و دامنه IR و مشتقات آن ۵۵۰۰ تومان می باشد. (یکساله )

 هزینه ی طراحی لوگو ، بنر، هدر قالب و … ابتدای کار گرفته می شود زیرا چه بسیار افرادی بودند که برایشان با دشواری های بسیار قالب و لوگو ساخته و از خرید آن صرفه نظر کرده اند و از پرداخت پول منصرف شده اند.

 شماره کارت برای پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت هزینه درخواست شما ۶۰۳۷۹۹۱۳۲۱۸۲۳۸۵۲  بانک ملی

۶۰۳۷۷۰۱۰۹۴۰۴۰۹۹۲ بانک کشاورزی

هر دو کارت به نام آقای علی سینا می باشد .

برای سفارش پس از واریز پول میتوانید از لینک زیر استفاده  کنید یا در قسمت نظرات سفارش خود را بگویید و یا مستقیما ایمیل دهید .

نام شما (الزامی)

تلفن تماس (اختیاری)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس سایت یا وبلاگ شما (اختیاری)

انتخاب سفارش مورد نظر

میزان اهمیت سفارش

پیام شما

پست های ویژه

پشتیبانی

تبلیغات