یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

سفارش قالب سایت وردپرس و قیمت :

قیمت قالب ها با توجه به نیازهای شما متغیر است اما برای سفارش قیمت  یک قالب معمولی ۲۸۰۰۰ تومان می باشد . و طراحی و کد نویسی یک قالب از پایه و به صورت انجصاری با کپی رایت ۴۰۰ هزار تومان می باشد .

قالب با مشخصات در خواستی ( مانند اسلایدر و درج مکان تبلیغ و داشتن هدر- لوگو داشتن فرم و …) هر کدام دارای هزینه ی مجزا می باشد .

  هزینه ی طراحی  قالب و … ابتدای کار گرفته می شود زیرا چه بسیار افرادی بودند که برایشان با دشواری های بسیار قالب  ساخته و از خرید آن صرفه نظر کرده اند و از پرداخت پول منصرف شده اند.

 تبلیغات شما در مکان تبلیغات سایت پرطرفدار یک مرد یک زندگی با بازدید روزانه حداقل ۱۵۰۰ نفر هفته ای ۲۵۰۰ تومان (ماهانه ۹۰۰۰ تومان ) می باشد. اما اگر خودمان لوگو و طراحی قالبی را به عهده گرفته باشیم شامل تخفیف در هزینه ی آن می باشد (تبلیغات ماهانه ۸۰۰۰ تومان) کاهش می یابد.

تبلیغ در مکان ویژه بالای سایت سمت چپ ، هفته ای ۸۰۰۰ تومان می باشد  اما تبلیغ ماهانه ۳۰۰۰۰ تومان می شود. ( در صورت داشتن لوگو ، اگرنداشتید یک لوگوی شیک برایتان خواهیم ساخت با تحفیف ویژه)

شماره کارت برای پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت هزینه درخواست شما ۶۰۳۷۹۹۱۳۲۱۸۲۳۸۵۲  بانک ملی

۶۰۳۷۷۰۱۰۹۴۰۴۰۹۹۲ بانک کشاورزی

هر دو کارت به نام آقای علی سینا می باشد .

–   دوست عزیز رضایت شما باعث خوشحالی ماست با ما همراه باشید .

برای سفارش پس از واریز پول میتوانید از لینک زیر استفاده  کنید یا در قسمت نظرات سفارش خود را بگویید و یا مستقیما ایمیل دهید .

http://1men.ir/?page_id=109

نام شما (الزامی)

تلفن تماس (اختیاری)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس سایت یا وبلاگ شما (اختیاری)

انتخاب سفارش مورد نظر

میزان اهمیت سفارش

پیام شما

پست های ویژه

پشتیبانی

تبلیغات