یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

بالا بردن آمار بازدید به چند روش

برای بالا بردن آمار سایت یا وبلاگ خود چند روش پیش روی شماست که از لحاظ قیمت با هم متفاوت است .

نکته : هزینه ها ابتدای کار گرفته می شود زیرا چه بسیار افرادی بودند که برایشان با دشواری های بسیار قالب و لوگو ساخته و از خرید آن صرفه نظر کرده اند و از پرداخت پول منصرف شده اند.

۱- درج تبلیغات متنی یا عکسی در سایت پر مخاطب یک مرد یک زندگی که از نظر هزینه نسبت به سایر موارد به صرفه تر است .

*روش تبلیغات در سایت یک مرد بسته به نوع تبلیغ و ابعاد لوگو یا بنر (یا عکس ) تبلیغاتی شما قیمت ها متفاوت است.

نکته :عزیزانی که کد لوگو یا (بنر و هدر) ندارند اما می خواهند در سایت ما تبلیغات خود را بگذارند اگر هم سفارش برای تبلیغ دهند و هم سفارش لوگو دهند تخفیف ویژه بسته به نوع سفارش برایشان منظور می شود.

در قسمت فیلم تبلیغاتی توضیحاتی داده شد . شما می توانید حتی فیلم تبلیغاتی خود را در سایت ما به نمایش در آورید ! (اگر فیلم ندارید با تخفیف فیلمی کوتاه برایتان می سازیم)

در انجام سفارش به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است مکان های تبلیغاتی مان پر شده باشد! پس شکیبا باشید ما برای دیده شدن و به هم نریختن حوصله ی مخاطب سایتمان را پر از تبلیغ نمی کنیم . به همین دلیل ممکن است مکان های تبلیغات هنگام سفارش شما پر شده باشد پس پیشاپیش از صبر و تحمل شما متشکریم.

۲-      تبلیغات فرد به فرد : ما شما را به اوج می رسانیم ! آمار بازدید ما را ببینید ما کاری می کنیم که شما هم مثل ما پربازدید شوید فقط کافیست بگویید به چند بازدید در روز احتیاج دارید . این یک رویا نیست .

ما به هر آی پی (IP) منحصر به فرد (که دارای سایت یا وبلاگ است ) یک پیغام ارسال می کنیم سپس او توجیه می شود که به سمت سایت یا وبلاگ شما بیاید . دیگر از اینجا به بعد کار ما تمام شده است و این هنر شماست که مخاطبی را که به سمت شما آمده جذب کنید : با داشتن سایت یا وبلاگ جذاب و ارائه مطالب مفید و به روز و اگر سایت فروشگاهی دارید با بیان واقعیت ها در توضیح کالای خود .بازده این روش ۱۰۰٪ می باشد. همان روشی که برای سایت خود انتخاب کرده ایم و حتی رتبه الکسا را به نحوی چشمگیر کم میکند.

قیمت ها :

نکته :هر چه تعداد درخواستی بالاتر برود هزینه تبلیغ تصاعدی پایین می آید .

توجه : بسته ۱ و ۲ به طور موقت انجام نمیشود . اما سفارش سایر بسته ها با هزینه های مندرج به قوت خود باقی می باشد و سفارش پذیرفته میشود .

 

طرح تخفیفی با ۱۵ درصد تخفیف که تا آخر دی ماه برقرار می باشد.

 

 

 

با تشکر از حسن انتخاب شما

نام شما (الزامی)

تلفن تماس (اختیاری)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس سایت یا وبلاگ شما (اختیاری)

انتخاب سفارش مورد نظر

میزان اهمیت سفارش

پیام شما

پست های ویژه

پشتیبانی

تبلیغات