یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

ساخت سایت با کلی هدیه  با کمتر از صد هزار تومان !

همیشه نباید برای بهتر شدن سرمایه های میلیونی خرج کرد !

دوست دارید یک سایت داشته باشید تا دیگران به شما و محصولات شما اعتماد بیشتری داشته باشند ؟

دوست دارید سایت خودتان را خودتان به روز کنید پست جدید بگذارید یا اگر سایت فروشگاهی میخواهید خودتان محصولات جدید را به محصولات سایت خود اضافه کنید ؟

ایا ممکن است هر لحظه که بخواهید یک مشاور تلقنی رایگان همراه و کنار شما باشد تا ۲۴ ساعته به شما مشاوره دهد و کمک حال شما باشد ؟

میشود که هر لحظه که خواستید از بین پوسته ها ( قالب ها) موجود شکل و ظاهر سایت خود را رایگان تغییر دهید ؟

سایت را از ما خریدید اما نگران اطلاع رسانی آن هستید . یا دوست دارید در سایت مسابقه پیامکی و نظر سنجی پیامکی داشته باشید . دوست دارید سر وقت معین و ساعت معین به مشتریان خود تولدشان را تبریک بگویید اما از هزینه های سرسام آور پنل ها و سامانه های ارسال پیامک هراس دارید !

فارسی یا انگلیسی ؟ مسلط به زبان انگلیسی نیستید اما سایت میخواهید !

سایت را زده اید اما کسی نیست که به سایت شما سر بزند و محصولات شما را خریداری نماید !

یک مرد : ما برایتان یک سایت با هزینه باور نکردنی ۹۹ هزار تومان میسازیم . با نصب رایگان یک سیستم مدیریت محتوی فارسی که شما در ان به راحتی می توانید پست ها و محصولات جدید خودتان را ، خودتان به روز نمایید . هر لحظه که برای شما سوالی پیش امد کنارتان هستیم و به صورت تلفنی به سوالات شما به صورت رایگان پاسخ میدهیم پس هرگز شما را با سفارشتان تنها نمیگذاریم ! پس از سفارش سایت یک پنل رایگان یا همان سامانه ارسال پیامک رایگان هدیه به شما تعلق میگیرد ! می توانید با این سامانه پیامک انبوه ارسال نمایید یا اطلاع رسانی کنید یا حتی مسابقه پیامکی و نظر سنجی ، تبریک سال تولد در روز و زمان مورد نظر و … داشته باشید . اموزش پنل هم رایگان می باشد . از ظاهر سایت خود خسته نمیشوید چون ما برایتان ۳ قالب حرفه ای رایگان سئو شده و چند قالب ساده به صورت رایگان در نظر گرفته ایم که هر لحظه اراده کنید می توانید آن ها را تعویض نمایید . در ضمن سفارشات بعدی شما شامل تخفیف می شود ! پس بشتابید !!!

سایتی که سفارش میدهید با این قیمت باور نکردنی ۹۹ هزار تومان به مدت یک سال فعال می شود و دامنه (آدرس اینترنتی ) IR رایگان برای شما در نظر گرفته شده است (با ثبت نام رایگان دامنه ) و دامنه با تخفیف بین الملی که قیمت رسمی دامنه بین المللی ۳۸ هزار تومان می باشد که ما در صورت سفارش سایت آن را به قیمت ۳۰ هزار تومان به شما می فروشیم !

 

به کسب و کار خودتان رونق ببخشید . دست شما را برای همکاری صمیمانه میفشاریم .

 

 سایت یک مرد علاوه بر ساخت سایت ، خدماتی از قبیل : طراحی قالب اختصاصی وبلاگ – سایت – طراحی و ساخت لوگو ، بنر ، هدر ، آرم و … – فروش اختصاصی پنل پیامکی با قیمت ارزان – بالا بردن امار بازدید سایت و وبلاگ – ارتقاء رتبه الکسا – ساخت صفحه پاپ آپ – تبلیغات گسترده -کلیپ تبلیغاتی و …  انجام میدهد جهت کسب اطلاع از نمونه کارها ، محصولات ، سفارشات و قیمت ها به سایت www.1men.ir مراجعه نمایید یا با شماره ۰۹۳۸۹۴۵۹۰۰۵ تماس حاصل فرمایید .

 

پست های ویژه

پشتیبانی

تبلیغات