یک مرد

عکاسی ، تیزر ، مستند

به نام خدا

نحوه ی سفارش لوگو و قیمت ها:

برای سفارش لوگو موارد زیر را حتما قید نمایید

۱-      اندازه ی سایز لوگو قرار داده شود

۲-      متن یا نوشته هایی که مایلید در لوگو قرار داده شود. اگر موضوعات مورد تبلیغ شما شاخه بندی است به ترتیب الویت آنها را ذکر کنید .

موضوع اصلی تبلیغ : زیر مجموعه ۱

                         زیر مجموعه ۲

                        زیر مجموعه …

–   هزینه ی طراحی لوگو ، بنر، هدر قالب و … ابتدای کار گرفته می شود زیرا چه بسیار افرادی بودند که برایشان با دشواری های بسیار قالب و لوگو ساخته و از خرید آن صرفه نظر کرده اند و از پرداخت پول منصرف شده اند.

–   اگر طراحی لوگو و بنر و هدر را به ما بسپارید ایده ی آن از خود ما بوده و طراحی آن رایگان است فقط هزینه ساخت لوگو از شما دریافت میشود.

 

فرمت لوگو ها GIF می باشد . اما برخی از دوستان می پرسند GIF بهتر است یا FLASH ؟ خدمت دوستان عرض کنم کارهای GIF ما با FLASH از لحاظ کیفیت و به روز بودن تفاوتی ندارد اما این نکته مهم است که تصاویر GIF بدون هیچ نرم افزاری و با مرورگر های عادی دیده می شود اما تصاویر FLASH نوع فرمت شان نیازمند برنامه FLASH PLAYER  می باشد و باید مرورگر دارای این افزونه باشد در غیر این صورت نشان داده نخواهد شد و شما باید قید برخی از مخاطبین خود را که این افزونه بر مرورگرشان نصب نیست یا بروز نیستند بزنید و این چشم پوشی از عده ای از مخاطبین شماست که شاید همانها یکی از بازدید کنندگان و خریداران شما باشند  و هم این که قیمت لوگو و بنر GIF ارزان تر است FLASH در می آید .

–   تبلیغات شما در مکان تبلیغات سایت پرطرفدار یک مرد یک زندگی 

  اگر خودمان لوگو و طراحی قالبی را به عهده گرفته باشیم شامل تخفیف در هزینه ی آن می باشد .

روش تبلیغات در سایت یک مرد بسته به نوع تبلیغ و ابعاد لوگو یا بنر (یا عکس ) تبلیغاتی شما قیمت ها متفاوت است.

 

 

نکته :عزیزانی که کد لوگو یا (بنر و هدر) ندارند اما می خواهند در سایت ما تبلیغات خود را بگذارند اگر هم سفارش برای تبلیغ دهند و هم سفارش لوگو دهند تخفیف ویژه بسته به نوع سفارش برایشان منظور می شود.

در قسمت فیلم تبلیغاتی توضیحاتی داده شد . شما می توانید حتی فیلم تبلیغاتی خود را در سایت ما به نمایش در آورید ! (اگر فیلم ندارید با تخفیف فیلمی کوتاه برایتان می سازیم)

در انجام سفارش به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است مکان های تبلیغاتی مان پر شده باشد! پس شکیبا باشید ما برای دیده شدن و به هم نریختن حوصله ی مخاطب سایتمان را پر از تبلیغ نمی کنیم . به همین دلیل ممکن است مکان های تبلیغات هنگام سفارش شما پر شده باشد پس پیشاپیش از صبر و تحمل شما متشکریم.

آموزشی تصویری برای آشنایی با سایزها :

 

                                                  

–   مکان تبلیغات را کوچکتر ساخته ایم تا ازدحام تبلیغات باعث کم شدن بازدید ها از شما نشود .

–   شماره کارت برای پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت هزینه درخواست شما ۶۰۳۷۹۹۱۳۲۱۸۲۳۸۵۲  بانک ملی

۶۰۳۷۷۰۱۰۹۴۰۴۰۹۹۲ بانک کشاورزی

هر دو کارت به نام آقای علی سینا می باشد .

–   دوست عزیز رضایت شما باعث خوشحالی ماست با ما همراه باشید .

برای سفارش پس از واریز پول میتوانید از لینک زیر استفاده  کنید یا در قسمت نظرات سفارش خود را بگویید و یا مستقیما ایمیل دهید .

http://1men.ir/?page_id=109

 

 

نام شما (الزامی)

تلفن تماس (اختیاری)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس سایت یا وبلاگ شما (اختیاری)

انتخاب سفارش مورد نظر

میزان اهمیت سفارش

پیام شما

 

 

 

 

 

 

پست های ویژه

پشتیبانی

تبلیغات